Galaxy Watch6 se prý pochlubí novým designem. Uvítáte ho?

galaxy watch active2

Hodinky Galaxy Watch5 od Samsungu jsou na trhu teprve půl roku, přesto se už začíná hovořit o nástupci. Nyní se se zajímavým únikem podělil populární leaker Ice Universe, který tvrdí, že se letošní hodinky od těch loňských, potažmo předloňských po designové stránce konečně odliší.

Podle jeho informací se řada Galaxy Watch6 pochlubí zakřiveným displejem, kterým se vyznačovaly například Galaxy Watch Active2, z aktuálních hodinek můžeme zmínit také konkurenční Pixel Watch. Pojem zakřivený displej je v tomto případě trochu nepřesný, jelikož půjde s největší pravděpodobností pouze o zakřivené sklíčko nad displejem, samotný displej zakřivený nejspíš nebude. Spekuluje se také o novém čipsetu, což by dávalo smysl. Loni totiž Samsung změnu neudělal a tak by možná bylo na čase.

galaxy watch active 2

To jsou zatím všechny informace, které o jihokorejských hodinkách máme. Každopádně Samsung nikdy nebyl příliš důsledný ve hlídání vlastních informací, takže se dá očekávat, že se v následujících měsících dovíme něco dalšího.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na další Galaxy Watch od Samsungu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)