TOPlist

Další informace o Galaxy Watch6 prozrazují jedno příjemné překvapení

galaxy watch5

Hodinky Galaxy Watch 6 a Galaxy Watch 6 Classic se nám pravděpodobně opět představí v srpnu. Nyní však byly certifikovány a tak jsme se dozvěděli další poměrně podstatné informace.

Samsung nabídne základní Galaxy Watch 6 ve dvou velikostech – 40 a 44 mm, zatímco Pro verze bude k dostání ve verzích 42 a 46 mm. Jihokorejská firma tedy jednu velikost přidá, jelikož současné Galaxy Watch5 Pro jsou k dostání pouze v jedné velikosti. To je příjemná zpráva zejména pro dámské publikum. Hodinky budou vyrobeny z titanu a nerezové oceli, displej bude chráněn ochranným sklem Corning Gorilla Glass DX.

Galaxy-Watch6 3c

Podle výpisu z certifikace 3C budou hodinky Galaxy Watch 6 disponovat baterií o kapacitě 300 mAh v případě menší a 350 mAh v případě větší verze. Pro varianty pak dostanou 330, respektive 400 mAh. To jsou opět o něco větší hodnoty, než u současné generace.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na hodinky Galaxy Watch6?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)