TOPlist

Galaxy Sport vypadají perfektně: Samsung chystá elegantní chytré hodinky

Samsung-Galaxy-Sport-design

Představení nových Samsung telefonů se rychle blíží. Detailní představení se plánuje na 20. února 2019 v San Francisku. Na akci bychom měli vidět také ohebný telefon, ale i nové chytré hodinky Samsung Galaxy Sport. O těch se v předchozích týdnech moc nemluvilo, nicméně nyní máme k dispozici první informace i snímek, který ukazuje design. A musíme uznat, že vypadají hodně stylově.

Samsung Galaxy Sport jsou chytré hodinky s minimalistickým designem

Neuběhlo ještě ani půl roku od vydaní Samsung Galaxy Watch a už se finalizuje další model. Podle posledních informací se představení Galaxy Sport dočkáme již za zhruba 14 dní. Z dostupných informací i poodhaleného designu můžeme vidět, že jak Galaxy Watch, tak i Galaxy Sport míří na trochu odlišné publikum. Novinka má mnohem uhlazenější vzhled, například na přední straně nevidíme vůbec vroubkování.

chytre hodinky samsung galaxy sport

Zatím není jasné, jestli Galaxy Sport bude mít oblíbenou rotační lunetu, kterou známe z jiných chytrých hodinek Samsung. Pokud by k tomu došlo, tak by Samsung musel upravit i systém Tizen, protože v momentální podobě je určen hlavně na ovládání přes lunetu. Z dostupného renderu můžeme vidět, že se změní i design tlačítek, které nyní budou zapuštěny do těla hodinek.

Pokud se půjde ve stejných stopách jako u hodinek Gear Sport z roku 2017, tak by novinka měla být zároveň levnější než Galaxy Watch. Očekávat se dá podpora GPS, NFC (i když stále bez Google Pay) a také voděodolnost. Spekuluje se i o podpoře LTE v podobě eSIM varianty. Na další parametry si musíme počkat.

Jak se vám líbí design nových hodinek Samsung Galaxy Sport?

Zdroje: phonearena.com, 91mobiles.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)