Oblíbený přívěsek Galaxy SmartTag dostane nástupce. Bude mít větší dosah a delší výdrž

galaxy smarttag
  • Galaxy SmartTag dostane v srpnu nástupce
  • Bude mít větší dosah, hlasitější reproduktor a delší výdrž
  • Cena zatím zůstala utajena

Podle korejských médií chystá Samsung druhou generaci oblíbeného přívěsku Galaxy SmartTag, který by měl nabídnout nové funkce, ale také delší výdrž baterie. Na trh se podle všeho podívá v srpnu spolu s představením ohebných telefonů řady Galaxy Z a hodinek Galaxy Watch6.

Nový Galaxy SmartTag by měl mít vylepšené zabezpečení, aby se zabránilo sledování bez vědomí dané osoby, podobně jako to dělá konkurenční AirTag. Stejně jako jeho předchůdci bude nový SmartTag také podporovat SmartThings, což umožní uživatelům propojit gadget s dalšími produkty chytré domácnosti. Další zdroje naznačují, že bude mít novinka větší dosah, hlasitější reproduktor a v neposlední řadě také delší výdrž baterie. Současná generace disponuje dosahem až 120 metrů a vyměnitelná baterka vydrží až 300 dní.

V tuto chvíli bohužel neznáme cenu, ale dá se očekávat, že bude podobná jako u aktuální generace. Základní verze SmartTagu se dá v Česku pořídit pod 600 korun, Plus verze s UWB pak vychází na necelých 800 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Měli jste nějakou kapesní herní konzoli?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)