Majitelé starších Samsungů mohou jásat. Míří do nich skvělá foto funkce

samsung expert raw astrofotografie
  • Na telefonech Galaxy S21 a Z Fold4 nyní vyfotíte noční oblohu ve vysoké kvalitě
  • Je však potřeba mít nainstalované březnové bezpečnostní záplaty
  • Aplikaci Expert RAW aktualizujte v Galaxy Store

Společnost Samsung právě vydala aktualizaci aplikace Expert RAW, která přináší na telefony Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra a Galaxy Z Fold4 režim astrofotografie, pomocí kterého můžete fotit noční oblohu s dlouhou expozicí a tvořit tak velice zajímavé a unikátní snímky.

Režim Astrophotography je dostupný pro Galaxy Z Fold4 a řadu Galaxy S21 v nejnovější verzi aplikace Expert RAW s označením 2.0.09.1. Pokud tedy jeden z výše zmíněných mobilů máte, můžete si aplikaci aktualizovat/stáhnout v Galaxy Store. Jen je třeba myslet na to, že aby vám nový režim fungoval, musíte mít nainstalované březnové systémové záplaty. Bez nich se vám možnost v aplikaci neobjeví. Pokud ji náhodou nemáte, jednoduše ji stáhněte v Nastavení > Aktualizace softwaru.

Tato vychytávka se postupně rozšiřuje na čím dál větší množství mobilů. Nárok na něj mají všechny vlajkové řady od Galaxy S20 a také Galaxy Z Fold2 a novější. Samsung ale bohužel nesdělil, kdy tyto starší modely hodlá aktualizovat.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Zkoušeli jste někdy tento režim?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)