Menu

Fotoaplikace Prisma zpeněží svou technologii AI

Fotoaplikace Prisma je populární “fotomrvítko”, které pomocí různých filtrů dokáže přetvářet fotografie k nepoznání. Může například fotografii přetvořit tak, že vypadá jako malovaný obraz. Nyní svou technologii AI (umělé inteligence) chystá zpeněžit.

Fotoaplikace Prisma se objeví i u konkurence

Fotoaplikaci Prisma se poslední dobou nedostává tolik popularity, jak tomu bylo v roce 2016. Neznamená to však, že by vývojáři chystali aplikaci stáhnout. Chystají se naopak zpeněžit některé technologie umělé inteligence sloužící k rozpoznávání objektů a dalších částí na fotografii.

V budoucnu bychom se tak mohli s některou z technologií aplikace Prisma setkat například v aplikaci fotoaparátu nebo jiných konkurenčních služeb. Neznamená to však to, že by se zpoplatnila samotná Prisma, ta by měla stále pokračovat ve stejném režimu.

prisma-aplikace-fotky-uprava

Aplikaci se doposud se svými 5-10 milióny uživatelů vcelku daří, nicméně uvidíme v roce 2016 zakladatelé společnosti navštívili Facebook a řekli, že jim nezáleží na tom, s jakou společností budou spolupracovat. Důležité pro ně však je, aby tato technologie byla stále používáná. Brzy ji tak třeba uvidíme jako novinku ve Facebook Messengeru.

Prisma
Prisma
Vývojář: Prisma Labs, inc.
Cena: Zdarma+

Už jste někdy vyzkoušeli filtry v této aplikaci?

Zdroj: engadget.com

RSS (komentáře k článku)