Přišlo vám stavění ve Fortnite těžké? Pak musíte vyzkoušet tento režim

fortnite zero build mod

Pokud jste někdy zkoušeli hru Fortnite, tak jistě víte, že jedním z klíčových prvků hratelnosti je stavění. Snad každý, kdo hru někdy hrál zažil situaci, kdy střílel po nepříteli a za několik sekund se před ním zjevil nedobytný mrakodrap, ze kterého měl soupeř jasnou výhodu. To je ostatně důvod, proč spousta hráčů dává přednost jiným battle-royale hrám jako je třeba Apex Legends nebo PUBG. Nyní však do hry dorazil update, který celou hru mění k nepoznání.

Fortnite přichází s režim Zero Build

Před nějakým časem začalo studio Epic Games testovat tzv. Zero Build režim, ve kterém je stavění zakázáno. Původně mělo jít o časově omezený test, ovšem díky pozitivnímu ohlasu ze strany samotných hráčů a celé komunity se firma rozhodla ve hře tento mód nechat. Nalezneme v něm ale několik dalších odlišností jako je třeba rychlejší sprintování. Celkově je tedy tento režim o něco rychlejší.

Fortnite Zero Build Gameplay Trailer – No Build Battle Royale

Fortnite Zero Build Gameplay Trailer - No Build Battle Royale

Samozřejmě můžeme počítat s posledními vylepšeními, které jsou součástí této sezóny. Prvky jako zbraně či dělostřelecké systémy tedy zůstávají. Jestliže si chcete tedy hru vyzkoušet, nyní je ten pravý čas. Můžete ji stáhnout prostřednictvím Galaxy Store nebo Epic Launcheru.

Zkoušeli jste někdy Fortnite?

Zdroj: Epic Games

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)