Fortnite Chapter 4 už jde nainstalovat na Android. Mrkněte na trailer

fortnite chapter 4

V neděli ráno spustila společnost Epic Games novou a v pořadí již čtvrtou kapitolu hry Fortnite. Ta nabízí novou mapu, ale také některé vizuální novinky, jako je třeba skin Geralta z Rivie z herní série Zaklínač, nebo Doom Slayera ze série Doom. Uživatelé, kteří si novinku chtěli vyzkoušet na Androidu ale měli problém s instalací, který už je naštěstí pryč.

Fortnite Chapter 4 se chlubí novou mapou, skiny a také novými vozidly. Pokud jste si chtěli novou verzi zahrát na Androidu, měli jste smůlu. Po aktualizaci se totiž při spuštění objevovala chyba „LIBRARY-IN-NOSIGNATURES“, což pravděpodobně souviselo s instalací hry mimo Obchod Play. V době, kdy čtete tento text ale Epic už tento problém vyřešil, což se potvrdilo i na Twitteru. Hru si nyní můžete stáhnout skrz Epic Games Launcher, nebo v obchodě Galaxy Store od Samsungu.

Fortnite Chapter 4 Season 1 Launch Trailer

Fortnite Chapter 4 Season 1 Launch Trailer

Co říkáte na Fortnite Chapter 4?

Zdroj: AndroidCentral

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)