Klávesnice Fleksy – nový světový rekord a 50% sleva

SONY DSC

Nástup dotykových telefonů jistě nepotěšil každodenní “psavce”, kteří dokázali rychle a pohodlně psát díky hardwarovým tlačítkům tehdejších mobilních telefonů. Současný způsob zadávání textu skrze dotykovou obrazovku možná není tak pohodlný (zejména kvůli absenci hmatové odezvy), ale rozhodně se nedá říci pomalejší. Dokazuje to nový světový rekord ve psaní, který drží 17letý Marcel Fernandes Filho s klávesnicí Fleksy. Ten pokořil svůj starý rekord o více než jednu sekundu. Cena klávesnice Fleksy navíc nyní klesla na polovinu, tedy na 44 Kč.

klávesnice Fleksy-Guinness-Book-of-World-Records

Chcete si vyzkoušet, jak rychle dokážete napsat frázi z rekordu vy? Rekord ve psaní činí rovných 17 sekund a byl vytvořen na telefonu iPhone 6 Plus.

The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human.

Za jak dlouho dokážete tento text napsat vy?

Klávesnice Fleksy

Aplikace nebyla nalezena. :-(

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (11)