Finální pohled na Samsung Galaxy S10: Na internetu se objevily snímky v plné kvalitě

finalni pohled samsung galaxy s10

V uplynulých týdnech už jsme viděli mnoho renderu, tiskových snímků a fotografií řady Samsung Galaxy S10. Včera večer jsme se dočkali finálního odhalení, kdy se na telefony můžeme podívat v plné kvalitě a vysokém rozlišení a navíc bez žádných vodotisků. O zveřejnění snímků se postaral Evan Blass.

Finální pohled na telefony Samsung Galaxy S10

Žádné větší překvapení nás pravděpodobně nečeká, všechny uniklé snímky ukazují na stejné funkce včetně čtečky otisků prstů v rámu u nejlevnější verze, anebo zachování 3,5mm audio konektoru. Samsung Galaxy S10e, tedy nejlevnější model bude mít 5,8″ plochý displej a nebude mít zaoblené okraje. Baterie bude mít kapacitu 3 100 mAh. O výkon se bude starat Exynos 9820, který doplní 6GB RAM a 128GB vnitřní paměť.

Samsung Galaxy S10 bude mít 6,1″ velký zakřivený Super AMOLED displej. Na zadní straně budou 3 hlavní fotoaparáty. Baterie má kapacitu 3 400 mAh. O výkon se bude také starat Exynos 9820, který doplní 6/8 GB paměti RAM a 128/512 GB vnitřního úložiště. Největší verze Galaxy S10+ na tom bude úplně stejně. Akorát má větší displej (6,4 palce), nabídne větší baterii o kapacitě 4 100 mAH. A zároveň i verzi s 12 GB RAM a 1 TB pamětí. Chybět by neměla ani podpora microSD karet, USB-C nebo LED dioda. Oficiálního představení se dočkáme 20. února 2019.

samsung galaxy s10 finalni designSamsung Galaxy S10 finální design

Jak se vám líbí design řady Samsung Galaxy S10?

Zdroje: @evleaks, phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)