Facebook Moments – aplikace pro jednoduché sdílení fotografií

moments-app

Sdílení fotografií na sociální síti Facebook je nepochybně velmi oblíbenou aktivitou. Základna jeho uživatelů je obrovská a není tedy divu, že i Facebook samotný se stále rozšiřuje a vyvíjí. Nyní se zaměřil na maximální zjednodušení této disciplíny.

Facebook Moments

Facebook

K tomu má pomoci právě aplikace nesoucí název Facebook Moments. Ta je vhodná především pro ty, kteří rádi označují své přátele na společných fotografiích. Vše funguje na principu rozpoznávání obličejů. To samo o sobě není žádnou novinkou, nicméně tato nová aplikace posouvá tuto funkci znovu o krůček dál. Pokud totiž na dané fotografii nalezne shodu s některým z našich přátel, automaticky nás o tom informuje a nabídne možnost jejího sdílení s danou osobou. Stejný princip bude k dispozici také u skupinových snímků, kdy se vytvoří soukromé album, které si budou moci prohlédnout osoby zúčastněné na fotografii. V obchodě Google Play prozatím bohužel není pro Českou republiku aplikace dostupná. Již nyní je však možné ji stáhnout z neoficiálních zdrojů. Při učinění tohoto kroku je však potřeba dbát zvýšené opatrnosti.

Aplikace je ke stažení zde. (Nejedná se o oficiální zdroj. Instalaci provádíte na vlastní nebezpečí a je třeba klást ji zvýšenou pozornost.)

Zdroj: androidauthoriy.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)