Epic Games vyděsilo fanoušky: Fortnite končí. Ne však nadobro

fortnite končí

Fortnite je spolu s PUBG jednou z nejhranějších online battle-royale her na celém světě. Za svou existenci měla hra několik různých sezón, přičemž každá obsahovala nějaké novinky. Nyní všichni hráči čekali na další. Očekávali tradiční konec s tím, že proběhne cutscéna, ve které se dovíme, co obsahuje nový přídavek. Jenže.. nic se nestalo. Opravdu ale Fortnite končí?

Od ukončení poslední sezóny uplynul už celý den a pokud hru spustíte, uvidíte pouze animaci černé díry a tlačítko exit. Na internetu se hojně spekuluje o tom, co že se to vlastně děje. Epic Games odstranil veškeré příspěvky na Twitteru a na Facebookové stránce se objevil příspěvek s textem “This is the end”. Bylo by však velmi naivní si myslet, že hra skončila. Tímto krokem si naopak společnost udělala velmi dobrou marketingovou kampaň, kvůli které sice firma přijde na nějakou dobu o zisky z hraní, ovšem ve výsledku jí to jen podpoří.

Fortnite – The End (Full Event)

Fortnite - The End (Full Event)

Už nějakou dobu je zaregistrována obchodní značka Fortnite: Chapter 2. Lze tak předpokládat, že bude nová hra brzy vypuštěna, ovšem zatím o ni nejsou známy žádné podrobnější informace. Hráčům tak nezbývá nic jiného, než sledovat černou díru na živém vysílání na YouTube a čekat, co se bude dít. Aktuálně ho sleduje přes 20 000 lidí s tím, že nikdo neví, zda se na něm něco odehraje za pár minut či až za několik dní. Tím, že byl svět zničen meteoritem se očekává, že vznikne nová mapa. Otázkou je, jak se teď musí cítit například herní streameři, kteří se živí tím, že hrají Fortnite.

...

Hrajete Fortnite? Sledovali jste konec poslední sezóny?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)