Dynavix uvádí vlastní navigaci

dynavix

Společnost Dynavix, která je známá především díky svým kvalitním autonavigacím se rozhodla, že uvede svou GPS navigaci i pro zařízení s operačním systémem Android.

Navigace Dynavix vychází z mnohaletých zkušeností vývoje navigačních aplikací a obsahuje tedy mimo jiné navigaci do jízdních pruhů, navigaci na kontakty, asistenta rychlosti se zvukovým varováním, nabídne alternativní trasu a funkci zakázaných úseků, 2D a 3D zobrazení mapy, zobrazení významných budov ve 3D, automatický přepočet trasy, automatický denní nebo noční mód, upozornění na radary. Hlasové instrukce včetně uživatelského prostředí si pak může uživatel zvolit z velkého výběru jazykových mutací včetně oblíbených hlášek Pavla Lišky.

Dynavix umožňuje také naimportovat různé body zájmu a rozšířit si tak svou databázi kupříkladu o radary nebo jiné body zájmu, což nenabízí téměř žádná z konkurenčních navigací (podporovány jsou formáty csv a ov2). Uživatelé jistě ocení i další funkce, jako např. sdílení polohy prostřednictvím emailu, google local search, navigace pomocí zeměpisných souřadnic, navigování v tunelech, funkce „vezmi mě domů“ či navigaci na pozadí.

Dynavix je k dostání pro mobilní telefony s Androidem verze 2.3 (Gingerbread) a Android 4 (Ice Cream Sandwich) prostřednictvím Google Pplay Store – verzi s mapovým pokrytím celé Evropy zakoupíte za 1749,- Kč, Central Europe pak za 999,- Kč. Pokud si jakoukoliv z aplikací zakoupíte do 10. srpna 2012, získáte aktuální dopravní informace na rok zdarma.

Dynavix1

e382682cdd2bacef06ac18f99f9cbc5c?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Adam Kováč
O Autorovi - Adam Kováč

Student IT, milovník Androida a všeho kolem něj :-) více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

banner-sygic-mapa-summer-v02

Sygic Aura pro Android: Schopný navigátor

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
14 min. uložit na později
be_on_road_ico

BE-ON-ROAD: podrobný test české navigace

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
29 min. uložit na později
jak zkalibrovat kompas android telefon

Jak zkalibrovat kompas v Android telefonu?

Návody David Trlica David Trlica
2 min. uložit na později

Komentáře (11)