Na Android se valí dvě nové Zombie hry s povedenou grafikou

zombie hry android

Hlavní vlna Zombie her a filmů už je pravděpodobně za námi. I tak se ale občas sejdou zajímavé tituly. V minulých týdnech se pro Android objevily rovnou dvě hry od různých vývojářů s velmi podobným názvem.

Dead Rivals a Dead Plague jsou dvě nové Zombie hry

Jako první zde máme Dead Rivals, což je multiplayerová střílečka od Gameloftu, která vsází na pěknou kreslenou 3D grafiku. Hrajete v ní z pohledu třetí osoby, v traileru jsme mohli vidět několik typů zombies. Kromě klasických jedinců, zde najdeme také například opancéřované a tlusté chodce, kteří střílí kolem sebe. Prozatím není jasné, kdy hra vyjde, ale trvat by to dlouho nemělo. Dead Rivals už jsou v pokročilé fázi vývoje.

https://www.youtube.com/watch?v=VyBrHEpx9KI

Druhá hra se jmenuje Dead Plague a ta již zanedlouho vyjde v plné verzi. Nyní můžete stahovat z Google Play beta verzi, která je označena číslovkou 0.95. Oproti předchozí hře vsází na jiný pohled, a to z vrchu. Hrajete za člena BIOCORP, který má za úkol zamezit nákaze. Jak budete procházet hrou, tak narazíte také na různé druhý zombies, nechybí ani více zbraní a další výbava.

DEAD PLAGUE iOS/Android Launch trailer

DEAD PLAGUE  iOS/Android Launch trailer

Hru najdete již nyní na Google Play, kde se dá zdarma stahovat. Jedná se o Free to Play titul, ve kterém najdeme dodatečné nákupy za reálné peníze. Průměrné hodnocení má hra prozatím 4,4.

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak
DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak

Která Zombie hra vás na mobilních telefonech nejvíce bavila?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)