Nová hra Call of Duty Mobile má perfektní grafiku i Battle Royale. K dispozici bude zdarma

Jak stáhnout a nainstalovat

Jedna z nejočekávanějších mobilních her tohoto roku je rozhodně Call of Duty Mobile. Hra už v alfa verzi funguje v Asii a nyní se konečně oficiálně oznámila i pro západ, včetně Evropy. K dispozici je trailer, screenshoty i první informace. Velikým překvapením je to, že mobilní verze CoD obdrží kromě klasického multiplayeru, i podporu zombie režimu a také Battle Royale.

Call of Duty Mobile bude obsahovat v podstatě tři obří režimy

Po PUBG Mobile a Fortnite, zde máme další velkou hru, která se v plnohodnotné formě objeví na mobilních telefonech. Není to nic jiného než Call of Duty. Od prosince minulého roku se tato hra testuje v Číně z jednoho prostého důvodu, za hrou stojí studio Timi, které stojí právě třeba za mobilní verzí PUBG.

CALL OF DUTY MOBILE – ULTRA GRAPHICS Gameplay (Android) HD

CALL OF DUTY MOBILE - ULTRA GRAPHICS Gameplay (Android) HD

Mobilní verze CoD už jsme v uplynulých letech mohli na telefonech vidět mnohokrát. Vždy se ale jednalo v podstatě jen o hříčky s malým rozpočtem a šlo jasně vidět, že jde o mobilní hru. Call of Duty Mobile už je ale něco jiného, nabízí plnohodnotný herní zážitek, který známe z PC či konzolí. A to včetně perfektní 3D grafiky, dobré hratelnosti a velkého množství obsahu. Hra bude obsahovat mapy, režimy, zbraně i postavy z celé série Call of Duty. A to včetně Black Ops anebo Modern Warfare.

Official Call of Duty®: Mobile Trailer [English]

Official Call of Duty®: Mobile Trailer [English]

Již nyní víme o tom, že ve hře budou módy jako Team Deathmatch, Search and Destroy nebo Free-For-All na legendárních mapách jako je Nuketown, Crash, Hijacked. Zároveň se potvrdil režim Zombies, kdy společně s přáteli čelíte hordám nemrtvých a hlavně také Battle Royale režim, takže půjde zároveň o přímou konkurenci výše zmíněných her.

Úspěch u lidí má zajistit i to, že hra bude zdarma. Momentálně je hra v alfa verzi výhradně pro čínský trh. V létě tohoto roku se plánuje betaverze ve vybraných regionech na západě a pravděpodobně na konci léta až na podzim 2019 bude hra finálně venku. Již nyní se můžete s předstihem zaregistrovat na Google Play a jakmile hra vyjde, obdržíte upozornění.

Call of Duty Mobile Season 10
Call of Duty Mobile Season 10

Těšíte se na Call of Duty Mobile? Jak se vám líbí záběry ze hry?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)