Zombie přicházejí. V novém update Call Of Duty Mobile

Zombie Mode pro Call Of Duty Mobile

Fanoušci a hráči se znovu dočkají. Hra Call Of Duty Mobile bude obsahovat souboje s oživlými mrtvolami a v této oblíbené sérii tak opět dojde na zombie mód. Jestli tuto hru hrajete a na souboje s neživými jste se těšili, můžete začít nabíjet telefony a hledat si dostatek času na válčení. Zombie Mode pro Call Of Duty Mobile by měl být dostupný pro všechny během víkendu, ale nedojde k tomu u všech hráčů ve stejný moment. Vývojáři zvolili originální způsob distribuce update.

Mód sice dorazí celosvětově v jedné vlně, ale když píšeme vlnu, je tím myšlena symbolická vlna připomínající šíření nákazy z hollywoodských trháků. Od USA se bude s pomyslnou nákazou východním směrem šířit také update s hodinovými odstupy dle časových pásem. Zombie Mode pro Call Of Duty Mobile se začne šířit v Los Angeles v pátek 22. listopadu ve 21:00 tamního času. Do časového pásma České republiky dorazí v sobotu v 6 ráno našeho času.

call of duty mobile android

Na příchod vlny upozorňovala neaktivní šedá ikona v menu, ale nevěděli jsme, kdy útok očekávat. Nyní je jasno. Abyste měli možnost kosit zombies co nejefektivněji, součástí update je také opětovná podpora Bluetooth ovladačů. Tato zpráva hráče také jistě potěší. Stejně tak informace o tom, že aktualizace do hry přidá několik nových map.

Call of Duty Mobile Season 3
Call of Duty Mobile Season 3

Hrajete Call Of Duty Mobile?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek