LifeAfter je nová akční hra pro Android s perfektním grafickým zpracováním

lifeafter hra

Už když uvidíte první záběry ze hry LifeAfter, tak si říkáte, že se jedná o hru na PC nebo herní konzoli. Rozhodně se může řadit mezi ty nejhezčí hry pro mobilní telefony. Po stránce hratelnosti se jedná o akční hru, která kombinuje hru o přežití se simulací.

LifeAfter je nádherně zpracovaná akční hra se zombie

Hra vyšla původně v Asii, nicméně před několika dny byla oficiálně spuštěna i na západě. V Česku si ji prozatím nainstalovat nemůžete, i z toho důvodu ji uvidíte na Google Play v čínštině. Zanedlouho by se to ale mělo změnit a i u nás by měla být k dispozici anglická verze hry.

LifeAfter Game Introduction

LifeAfter Game Introduction

Hrajete za jednoho z mála přeživších ve světě plného zombie. Ve dne jste v celku bezpečí, můžete sbírat munici, zdroje a vytvářet si místo, kde budete přežívat. V noci už je to ale o něčem úplně jiném. Nemrtví se totiž probouzí k životu a bude se vás a další přeživší vyhladit. K dispozici je velká otevřená oblast k prozkoumání.

Ve hře nechybí města, vesnice a oblasti jako je důl, univerzita, velké lesy apod. Na mobilní hru je hodně propracovaná a nabízí velké množství obsahu. Cílem hry je vytvořit útočiště pro lidi a snažit se zamezit vyhubení lidstva. Na hru se těšíme a rozhodně se na ní podíváme blíže, jakmile vyjde v anglické verzi i u nás.

Jak se vám líbí námět hry a záběry z LifeAfter?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)