TOPlist

Samsung kraluje displejům! Galaxy S24 Ultra porazila Pixel 8 Pro a iPhone 15 Pro Max

s24 ultra displej
  • Samsung Galaxy S24 Ultra se dostal na první místo DxOMark
  • Ne však v oblasti fotoaparátů, překvapil velmi kvalitní displej
  • Jihokorejská vlajka za sebou nechala Google, Apple i Honor

Samsung Galaxy S24 Ultra se stává novým králem v oblasti mobilních displejů, alespoň to tvrdí web DxOMark, kde se jihokorejská vlajková loď umístila na samotném vrcholu a překonává konkurenty jako Google Pixel 8 Pro či iPhone 15 Pro Max. Jak jste se mohli dočíst už v naší recenzi, telefon přináší skvělou kvalitu obrazu i výjimečnou čitelnost na slunci.

Displej Samsung Galaxy S24 Ultra si v testu DxOMark vysloužil 155 bodů a o jeden bod tak překonal displej Pixelu 8 Pro. Nechal za sebou tedy i další špičkové smartphony jako je iPhone 15 Pro Max, Honor Magic5 Pro, Huawei P60 Pro či OnePlus Open. Nejvíce bodů získal telefon v oblastech čitelnosti a pohybu, naopak barevná přesnost a artefakty je (na poměry vlajek) průměrná.

galaxy s24 ultra dxomark

Recenzent si pochvaloval nízkou odrazivost, naopak nechtěné dotyky by mohl panel odfiltrovat lépe. Je však potřeba dodat, že v DxOMark pracují odborníci, kteří se detailně zaměřují jen na jednu oblast, Galaxy S24 Ultra máme v redakci dva týdny a ani jednou jsem nezaregistroval žádný nechtěný dotyk.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 35 490 Kč

Je potřeba zmínit, že v testu fotoaparátů se S24 Ultra neumístila v DxOMark ani v první desítce a skončila hodně za očekáváním – v tuto chvíli ji patří 18. příčka.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Jaké máte zatím zkušenosti s Galaxy S24 Ultra?

Zdroj: DxOMark

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)