Dickorate: Hanbatá aplikace z obchodu Play vám umožní vymódit si “Frantíka”

dickorate

Tady měl být původně vtipný perex o tom, jak si třeba někdo pod vlivem alkoholu fotí s kamarády v brzkých ranních hodinách své “nádobíčko” a fotky posílají bývalým partnerkám. Jenže nikdo takový tu snad není, doufám.

Napsat cokoliv o této aplikaci znamená sáhnout si až na samotné dno a uvažovat nad tím, co všechno vlastně psaní článků pro web o Androidu obnáší. Jako bonus je potřeba ještě vymyslet deset neofenzivních termínů pro mužský pohlavní orgán. Řeknu vám, není to žádný med.

unnamed (14)

Dickorate. Slovní hříčka založená na slovu “decorate”, tedy dekorovat. Proč je na začátku “dick”? Protože terčem této aplikace jsou mužské privátní partie. V první fázi si svou chloubu vyfotíte (bože, proč…?) a v následujícím kroku si vyberete z široké nabídky klobouků, knírů, brýlí, kravat a bůhvíčeho dalšího (bezplatná verze je však výrazně omezena). Tyto prvky pak umístíte na váš vyfotografovaný nástroj lásky a výsledek uložíte. A možná nasdílíte. Zajímavé je, že aplikace si žádá o oprávnění k odesílání zpráv. Inu, pochopitelně. Kdo by nechtěl své umělecké dílo zaslat MMSkou třeba potenciální přítelkyni.

Redaktor je srab a raději si vyfotil prst... Redaktor je srab a raději si vyfotil prst…

 

Skutečně mám psát ještě něco dalšího? Možná jen to, že jsem zvědavý, jak dlouho se tahle věc udrží na Google Play. Jestli vás to zaujalo, stahujte. Já si jdu vypláchnout oči (a mobil) ve svěcené vodě :)

 

5db0fa44646de12f1dbc4948dbfe42f8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)