Design Samsung Galaxy Watch Active a Galaxy Buds odhalen ze všech stran. Tohle večer uvidíme

design samsung galaxy buds samsung galaxy watch active

Za několik málo hodin uvidíme představení Samsung Galaxy S10 a dalších novinek. Mezi nimi budou i bezdrátová sluchátka Galaxy Buds a chytré hodinky Galaxy Watch Active. A právě k těmto dvěma produktům unikly na poslední chvíli snímky v dobré kvalitě a obě novinky můžeme vidět ze všech stran. Pojďme se na ně podívat.

Design hodinek Samsung Galaxy Watch Active a sluchátek Galaxy Buds kompletně odhalen

Úniky a spekulace se týkaly hlavně telefonů řady Samsung Galaxy S10, u dalších produktů už to bylo horší. Například k náramku Samsung Galaxy Fit nebo ohebnému telefonu je stále minimum informací. U hodinek a sluchátek Samsung už je to nyní z informačního hlediska lepší.  S předstihem bylo poodhaleno nejedno tajemství.

O únik informací se postaral německý server WinFuture, který zveřejnil kompletní design. Nové chytré hodinky budou dostupné ve čtyřech barevných kombinacích – černé, stříbrné, modré a růžové. Zajímavé je na nich to, že nebudou mít otočnou lunetu. Nově z obrázků můžeme vidět, že se bude používat stejný snímač tepové frekvence jako u Galaxy Watch a na hodinkách budou jen dvě tlačítka.

Druhý únik se týká bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds, které designové vychází ze starších sluchátek Gear IconX. Několika změn si ale všimnete. Největší je asi to, že ani na jedné fotografii nejdou vidět obloukové opěrky, které pomáhaly tomu, aby sluchátka držela uvnitř ucha i při sportování. Změnil se také konektor na napájení sluchátek, který má dva piny. Sluchátka můžeme vidět i ve žluté barvě, která je určena k Galaxy S10e, který bude k dispozici právě i v této výrazné barvě. Recenze telefonů Galaxy S10 se dočkáte brzy, stejně jako testů na tyto produkty.

Sledujte s námi představení Samsung Galaxy novinek z USA

Na závěr máme několik informací k tomu, co můžete v následujících dnech čekat na webu Svět Androida. Přímo u představení Samsung Galaxy S10 a dalších novinek jako je ohebný telefon Samsung, chytrý náramek Samsung Galaxy Fit, hodinky Samsung Galaxy Watch Active anebo bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds, budeme také.

Můžete se těšit na velké množství unikátního obsahu, které vám přímo z místa představení přineseme. Více informací můžete najít v našem článku “Sledujte s námi představení Samsung produktů“. Nezapomeňte sledovat ani redakční Facebook (facebook.com/SvetAndroida) a Instagram (instagram.com/SvetAndroida).

Samsung Galaxy S10 je za rohem – dostali jsme pozvánku

Samsung Galaxy S10 je za rohem - dostali jsme pozvánku

Co pro vás chystáme v USA?

  • První dojmy přímo z akce v San Francisku
  • Velké množství fotografií, a to včetně nahlédnutí do zákulisí
  • Videa se žhavými novinkami, i porovnáním s ostatními modely
  • První testy fotoaparátu a srovnání s konkurencí
  • Testy výkonu atd.

Jak se vám líbí design chytrých hodinek Galaxy Watch Active a sluchátek Galaxy Buds?

Zdroje: 9to5google.com, winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)