Den matek se blíží, Xiaomi Redmi 1S a Mi Note v růžové barvě přicházejí

Den matek Xiaomi

Den Matek, tedy příležitost udělat radost všem maminkám, odstartuje již v neděli 10. května. Společnost Xiaomimobile.cz, která stojí za distribucí produktů Xiaomi v našich končinách, si pro své zákazníky připravila speciální akci, v tiskové zprávě trefně nazvanou Růžové šílenství. Již nyní si mohou čeští zákazníci zakoupit limitovanou edici telefonů Xiaomi Mi Note a Redmi 1S v růžové barvě, na zákazníky čeká 50, respektive 100 kusů těchto smartphonů v netradičních barvách. Součástí nabídky je také růžový multifunkční ovladač Xiaomi Mi Key, který dostanou zákazníci ke každému telefonu zdarma. Společnost Xiaomimobile.cz si připravila také příslušenství v růžové barvě – zakoupit můžete například barevné flipy, Piston sluchátka v limitované edici Swarovski či třeba maskoty Mitu v růžové barvě.

den matek Xiaomi 2

Telefon Xiaomi Mi Note, který jsme pro vás recenzovali zde, si můžete díky našemu partnerovi Lion Mobile (Xiaomimobile.cz) naživo osahat také na Alza Android RoadShow 2015. Již nyní známe místo konání první akce, která odstartuje již 16. 5. v Praze.

registraceHome

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)