Google by se měl klepat: Překladač DeepL zamířil na Android

DeepL překladač Android aplikace

Jazykový online překladač DeepL, který na sebe v minulých měsících strhl velkou vlnu pozornosti díky svým velmi kvalitním překladům, je pár dní oficiálně dostupný ve formě Android aplikace. Vývojáři tohoto šikovného nástroje před minulými Vánocemi ubezpečovali majitele Android mobilů, že se k nim nová verze dostane v prvním kvartálu roku 2022, a svůj slib dodrželi. V Obchodě Play je již pár dní k dispozici.

DeepL Translate
DeepL Translate

Nová DeepL aplikace, která doplňuje dřívější verze pro Windows, Mac či iOS a její používání je kompletně bezplatné, se zatím podle všeho těší očekávané oblibě. Po více než čtyřech stovkách recenzí má skóre 4,7 hvězdičky a několik slovních pochval také od českých uživatelů.

Nový nástroj v tuto chvíli nabízí základní překlady textů ve stejných jazycích jako na webu (nechybí tedy čeština) a jako doplňkové funkce jsou zde pouze hlasité čtení či automatické rozpoznání jazyka, nicméně na další funkce se snad můžeme brzy těšit. Už v tuto chvíli kvalitou svého překladu zatápí konkurenčnímu Google Translate. Momentálně je aktuální verze 1.0.1.

Vyzkoušeli jste DeepL pro Android? Vyhovuje?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)