OnePlus překvapuje: Chystaný model OnePlus 6 se nebojí vody

chystany-model-oneplus-6-vodeodolnost

OnePlus telefony vždy cílí na co nejmenší cenu. A i díky tomu nenabídli některé funkce, které ostatní vlajkové modely mají již dlouhé roky. Jedna z těchto funkcí je i voděodolnost. Tu byste u OnePlus telefonů hledali marně. Brzy se to ale změní, jak naznačila společnost na svém oficiálním Twitter účtu. Chystaný model OnePlus 6 bude voděodolný.

Nový model OnePlus 6 bude voděodolný

Nedlouho poté, co se potvrdilo několik novinek ohledně OnePlus 6, jako použití Snapdragonu 845 nebo to, že novinka bude mít výřez v displeji. Se nyní postupně dozvídáme nové a nové informace.

Jedna z těch posledních informací se týká voděodolnosti. Společnost OnePlus na svém účtu napsala, že stejně jako uživatelé, i oni nemají rádi, když v dešti musí schovat telefon. To je jasná indikace toho, že chystaný model OnePlus 6 bude voděodolný. Otázkou samozřejmě je, jak vysokou certifikaci splní. Momentální vlajkové modely konkurenci splňují většinou IP67 nebo IP68. Předchozí telefony jako je OnePlus 5, nebo OnePlus 5T údajně už také mají také částečně odolat vodě, prozradil v jednom rozhovoru šéf společnosti OnePlus. Oficiálně však nikdy tato informace nebyla prezentována.

Jak to vše s voděodolností bude, se možná dozvíme během následujících dní z nějakého úniku, anebo případně rovnou z oficiálního představení. Prozatím datum představení nebylo oznámeno, spekuluje se nicméně nad začátkem května, přesněji 5. května 2018.

Uvítali byste voděodolnost u OnePlus 6, nebo to pro vás není důležitá funkce?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)