Stahujte! Populární Chromecast s Google TV obdržel novou aktualizaci

Google TV chromecast update
  • Google aktualizoval Chromecast s Google TV (4K)
  • Jedná se pouze o bezpečnostní záplaty, nová verze Androidu je v nedohlednu
  • HD varianta je o 2 roky novější, tu ale americká firma zatím neaktualizovala

V říjnu jsme vás informovali o nové aktualizaci pro Chromecast s Google TV. Ta obsahovala bezpečnostní záplaty ze září 2023 a nyní k uživatelům míří nový update, který zabezpečení zase o kousek vylepší.

Nová aktualizace sebou přináší říjnové bezpečnostní záplaty a má velikost 104 MB. O dalších změnách nevíme, takže budeme rádi i za nějaké to vylepšení optimalizace. Ti, kteří doufali v update na Android TV 14 si tedy rovnou mohou nechat zajít chuť. Běží stále na Android TV 12, jehož aktualizace dorazila asi před rokem.

chromecast s google tv 4k aktualizace

Nová verze ale nepřináší žádné zásadní změny a v současnosti mi na zařízení nic zásadního nechybí. Aktualizaci Google uvolňuje postupně, takže může chvíli trvat než se dostane i k vám a očividně se šíří pouze na 4K model. Pro jistotu jsem to zkontroloval, standardní HD variantu používám v ložnici, ale k dispozici jí nemám. Je to trochu zvláštní přístup, zvlášť když vezmeme v potaz, že 1080p verze je o 2 roky novější novější než 4K varianta.

Máte k dispozici novou aktualizaci pro Chromecast?

Zdroj: AndroidAuthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)