TOPlist

Lidl prodává 4K televizory se systémem Android TV za super ceny

lidl android tv sharp

E-shop Lidl se zaobírá nejen zajímavými produkty Livarno a Silvercrest, o kterých vás čas od času informujeme, ale prodává také třeba telefony, tablety, chytré myčky, nebo televize. Nyní se do nabídky dostaly dva modely, které se mohou pochlubit 4K rozlišením, systémem Android TV a rovněž velmi slušnou cenou.

V nabídce e-shoplu Lidl se nyní nachází dva modely, Sharp 50FN2EA a Sharp 4T-C43FNx. Liší se od sebe hlavně velikostí, jak už může samotné označení napovědět. Jinak mají oba dva systém Android TV, takže nechybí Chromecast ani podpora Google Asistenta. Za zmínku stojí také HDMI 2.1 s podporou eARC a audio nadšence potěší také podpora kodeku DTS:X a prostorového zvuku DTS Virtual:X 3D.

50palcová verze: 8499 Kč

Jak už bylo řečeno v úvodu, jak 43″ (108 cm), tak 50″ (126 cm) verze televizí disponují obrazovkou se 4K rozlišením a podporou Dolby Vision. V obou případech je cena nastavena velice příznivě. Za větší variantu si Lidl účtuje 8 499 Kč, což z něj dělá jeden z nejlevnějších Android TV na trhu, pokud budeme brát v potaz velikost. Konkurovat mu mohou modely jako TCL 50P615, Xiaomi Mi LED P1 TV 50″, nebo JVC LT-50VA3035.

43palcová verze: 7299 Kč

Verze s menší 43palcovou obrazovkou vychází na 7 299 Kč, což je opět velmi slušné. Pokud značce Sharp neholdujete, můžete vyzkoušet třeba Xiaomi Mi LED P1 TV 43″, která je dokonce ještě o něco levnější.

Podle jakých kritérií vybíráte televizi vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)