TOPlist

Česká hra Unkilled dostává velkou aktualizaci: Přináší kooperační režim a nové mapy

unkilled kooperace

Madfinger Games si neberou ani chvíli volna a servírují další velkou aktualizaci. Tentokrát je to hra Unkilled. Opět se jedná o největší update pro danou hru, mimo jiné do hry přidává dlouho očekávaný kooperační režim.

Hra Unkilled ožívá, Lidé můžou nově hrát spolu v kooperaci

Nejočekávanějšího novinkou poslední aktualizace je možnost hrát v kooperativním režimu. S kamarády tak můžete vyrazit na nepřátele společně. Hráči budou čelit například novým pavoukoidním nestvůrám a současně plnit mnoho výzev. A to i v nových lokacích a s novými zbraněmi.  Během 2-týdenních sezón pak budou miliony hráčů navzájem soupeřit, kdo získá většé skóré, tzv. Medaile. Na ty nejlepší čekají štědré odměny.

UNKILLED | Co-op Update Trailer

UNKILLED | Co-op Update Trailer

“Poslední update pro hráče otevírá zcela novou úroveň zábavy,” říká Tomáš Štěpánek, Game Director, “Díky přidání kooperativního multiplayeru se UNKILLED stává opravdu jedinečným zážitkem současného mobilního trhu.”

unkilled pavouci

Není to ale jen o kooperaci. Dostalo se také na 3 nové lokace s názvem Rooftops, Bio Storage a Industrial Pier a 3 nové zbraně. V neposlední řadě se dostalo na opravy a vylepšení. Pokud vás zombie střílečka Unkilled zaujala, tak doporučujeme stažení z Google Play, hra Unkilled se dá instalovat zdarma.

UNKILLED - FPS Zombie Games
UNKILLED - FPS Zombie Games

Hrajete Unkilled? Jak se vám líbí kooperační režim?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)