TOPlist

Špičková hra Call of Duty: Mobile vychází. Stahujte zdarma z Google Play

call of duty mobile android

Mobilní hraní se za poslední dva roky posunulo výrazně směrem ke konzolovému hraní. Nemalou zásluhu na tom mají Battle Royale hry jako je PUBG Mobile nebo Fortnite, které nejsou výrazně osekané. V podobném stylu se snaží jít i Activision u nového Call of Duty: Mobile. Po dlouhém testování si můžete hru konečně vyzkoušet. K dispozici je zdarma v obchodě Google Play.

Stáhněte si plnohodnotné Call of Duty přímo do vašeho telefonu

Zatímco předchozí mobilní hry ze série Call of Duty byly spíše jen doplňkem k „velkým“ hrám, tak Call of Duty: Mobile se může pyšnit srovnatelným obsahem, který známe  z PC či konzolí. Ve hře naleznete nejen oblíbený Battle Royale režim, ale i klasičtější multiplayerové režimy jako Free-For-All, Frontline, Team Deathmatch, Hardpoint a Domination.

Call of Duty: Mobile Season 6
Call of Duty: Mobile Season 6

Někteří můžou namítnou, že hře chybí singleplayerová kampaň. To sice ano, ale třeba ani poslední vydaný „velký“ díl Call of Duty: Black Ops 4 je bez kampaně. Co fanoušky série ale potěší, je návrat množství známých postav, zbraní a hlavně map. V multiplayeru se budete prohánět například na legendárních mapách jako je Nuketown, Crash, Hijacked, Crossfire nebo Killhouse.

Call of Duty®: Mobile – Google Play [ENGLISH]

Call of Duty®: Mobile - Google Play [ENGLISH]

Hra má rovněž perfektní grafiku. K plnohodnotnému hraní bude potřeba alespoň telefon, který má 2GB RAM a Android 5.1. Nicméně čím lepší telefon máte, tím více si hru užijete. A to nejen po grafické stránce, ale také díky lepší plynulosti. Jak už jsme avizovali v nadpisu, hra je kompletně zdarma. Ve hře existují dodatečné nákupy za reálné peníze, ve většině případů se ale jedná pouze o kosmetické věci, které nemají vliv na samotnou hru.

Vyzkoušeli jste již Call of Duty: Mobile? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)