Call of Duty s perfektní grafikou přichází na telefony. Unikly první obrázky ze hry

call of duty android ios

V posledním roce jsme se dočkali převedení úspěšných PC a konzolových her na mobily. Mluvíme hlavně o dvojici Battle Royale her PUBG Mobile a Fortnite. Obě hry mají velký úspěch, což se brzy odrazí v dalších titulech, které budou převedeny na mobilní telefony. Tou další bude Call of Duty. Tuto herní sérii pravděpodobně nikomu nemusíme představovat, jedná se o střílečku, kdy se jednotlivé díly odehrávají v druhé světové válce, za doby studené války, v současnosti i v budoucnosti. Nyní jsme se díky uniklým informacím dozvěděli, že jeden plnohodnotný díl Call of Duty se chystá i na telefony.

Mobilní verze Call of Duty spojí několik dílů dohromady

O hře se již spekuluje od srpna 2018, dnes se ale v podstatě potvrdila, když se na internet dostaly screenshoty ze hry. Hru vyvíjí Timi Studio z čínského konglomerátu Tencent, Tohle herní studio se velmi rychle vyšvihlo mezi absolutní špičku, v podstatě stačí vědět, že stojí za hrami jako je Arena of Valor a PUBG Mobile. A pokud nové Call of Duty bude pokračovat ve stejné kvalitě jako předchozí hry tohoto studia, tak je na úspěch zaděláno.

call of duty android hra

Mnoho informací o samotné hře zatím není. Díky uniklým screenshotům se ví, že se ve hře budou nacházet mapy z dílů Black Ops a Black Ops 2. Spekuluje se také nad tím, že se ve hře objeví i mapy z Modern Warfare 2 a Modern Warfare. I z toho jde vyčíst, že mobilní verze bude spojovat několik dílů dohromady. Pravděpodobně se nedostane na singleplayer, ale půjde pouze o multiplayerové zápasy. Z obrázků si také můžete všimnout toho, že grafická stránka hry vypadá perfektně. Vydání hry je plánováno v Číně ještě tento rok. Později by se měla objevit i ve zbytku světa, podobně jako to bylo i u dvou výše zmíněných her.

Co říkáte na mobilní Call of Duty? Těšíte se?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)