TOPlist

Oblíbená česká aplikace Navigator dostala odlehčenou verzi. Upozorní na radary i rychlostní omezení

Navigator Lite
  • Česká navigační aplikace Navigator má přes 50 milionů stažení
  • Nyní vývojáři z firmy MapFactor spouští její odlehčenou verzi
  • Podporuje offline režim a upozorní na radary či rychlostní limity

Navigační aplikaci Navigator od české společnosti MapFactor si již celosvětově nainstalovalo více než 50 milionů uživatelů. Její vývojáři nyní spustili „Lite“ verzi, která nabízí výběr těch nejdůležitějších funkcí z původní appky. Přestože jde jen o odlehčeného sourozence, rozhodně se nedá říct, že by byla na možnosti chudá.

Navigator Lite se hodí zejména řidičům, jimž nabízí volbu profilu podle jejich vozidla –  ať už jde o motorku, osobní automobil, náklaďák, či autobus – které se následně přizpůsobuje samotné plánování trasy. Appku nicméně mohou využívat i chodci nebo cyklisté.

MapFactor Navigator Lite – Maps & Navigation SDK Showcase [2024]

MapFactor Navigator Lite - Maps & Navigation SDK Showcase [2024]

Navigator Lite - SDK Showcase
Navigator Lite - SDK Showcase

Nová aplikace Navigator Lite zcela pochopitelně podporuje offline režim, abyste mohli ty nejdůležitější funkce (zobrazení mapy, vyhledávání, GPS navigaci atp.) využívat i bez připojení k internetu. Ten podporuje stažení map až 200 různých světových zemí.

V tiskové zprávě vývojáři dále zmiňují upozornění na rychlostní omezení a radary nebo výpočet optimální trasy s možností nastavit si libovolný počet specifických míst, kterými chcete projet, než dorazíte do cílové destinace.

Navigator Lite, když pomineme fakt, že jde o samostatnou aplikaci pro běžné spotřebitele, slouží jako demonstrace vývojářské sady (SDK) MapFactor Maps & Navigation. Ta se může hodit například logistickým firmám při tvorbě aplikací na míru pro interní použití.

Používáte aplikaci Navigator?

Zdroj. Tisková zpráva, MapFactor

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)