Call Of Duty či Minecraft míří na Nvidia GeForce NOW

Microsoft Activion Blizzard Nvidia GeForce NOW Call of Duty Minecraft dohoda

I když ve světě videoher rozhodně není poslední dobou nouze o oznámení gigantických fúzí či spojenectví, stále existují zákopy, které je možné zasypat či alespoň dočasně přemostit. Aktuálně to dokazují společnosti Microsoft a Nvidia, které se dohodly na zpřístupnění her původně vydaných pro platformy Xbox a PC i ve streamovací službě GeForce NOW. Dohoda, která má platnost 10 let, tak na další významné místo vyšle například populární tituly Call Of Duty nebo Minecraft.

GeForce NOW Cloud Gaming
GeForce NOW Cloud Gaming

“Kombinace neuvěřitelně bohatého katalogu her pro Xbox s vysoce výkonnými možnostmi streamování GeForce NOW posune cloudové hraní mezi mainstreamovou nabídku, která osloví hráče na všech úrovních zájmu a zkušeností. Díky tomuto partnerství bude nyní více nejpopulárnějších světových titulů dostupných z cloudu pouhým kliknutím a budou si je moci zahrát další miliony hráčů,” řekl Jeff Fisher, senior viceprezident služby GeForce ve společnosti Nvidia.

nvidia microsoft dohoda

Divize Microsoft Gaming je v současnosti extrémně velkým herním vydavatelstvím mimo jiné i díky loňskému převzetí firmy Activision Blizzard. Nová spolupráce s firmou Nvidia přichází téměř přesně rok poté, co hry z tohoto vydavatelství ze služby GeForce NOW zmizely.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které nově přidané hry si zahrajete v GeForce NOW?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)