5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #90: Bezdrátová nabíječka, sluchátka Xiaomi a další

5 tipů z čínských obchodů - bezdrátová nabíječka

Už jen 10 dílů nás dělí od jubilejního dílu oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. V dnešním díle na vás čeká levná bezdrátová nabíječka, sluchátka od Xiaomi či pomůcka pro organizaci kabelů do auta.

1) Snazší organizace kabelů do auta

V automobilu dnes běžně používáme nabíječku pro mobilní telefon nebo třeba kameru. Obě zařízení je potřeba napájet, a proto se nezbavíme kabelů. V dnešním díle pro vás máme tip, jak si to alespoň trochu usnadnit. Díky tomuto magnetickému držáku do mřížky klimatizace můžete kabel velice snadno upevnit, aby při jízdě “nepochodoval” po interiéru automobilu.

Vlastnosti:

 • držák do mřížky chladiče,
 • magnetický klip pro kabel.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – drzak-do-auta

Cena: 301 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

2) Závěsný držák telefonu

Šikovných držáků pro telefon není nikdy dost. Občas mohou nastat situace, kdy potřebujete telefon umístit na netradiční místo, třeba jej někam zavěsit. Pomůže vám s tím náš další tip – závěsný držák telefonu. Ten kromě své funkce nabídne také elegantní design a zpracování z hliníku, díky čemuž se za něj nemusíte vůbec stydět.

Vlastnosti – závěsný držák telefonu:

 • univerzální,
 • materiál: hliník.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – zavesny-drzak

Cena: 317 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 5 tipů)

3) Xiaomi Piston Iron Pro

Je to již skoro rok, co jsme vám přinesli recenzi sluchátek Xiaomi Piston Iron. Čínský výrobce po roce konečně představil nové pokračování a dosavadní vlajkovou loď mezi špuntovými sluchátky – Iron Pro. Tato sluchátka kráčí ve stejných šlépějích, logicky by však měly poskytnout lepší hudební zážitek. Na čínském trhu je zakoupíte již dnes, a to za vcelku lákavou cenu.

Vlastnosti – Xiaomi Piston Iron Pro:

 • citlivost: 98 dB,
 • typ konektoru: 3,5mm jack, pozlacený,
 • impedance: 32 Ohm,
 • frekvenční rozsah: 20 – 40 000 Hz,
 • funkční tlačítka: ano, 3,
 • mikrofon: ano.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – xiaomi piston iron pro copy

Cena: 626 Kč (GearBest)

4) Levná bezdrátová nabíječka

Vlastníte-li přístroj s bezdrátovým nabíjením, může se vám hodit další náš tip. Tato levná bezdrátová nabíječka totiž plní nejen funkci dobíjení, ale zároveň i stojánku. A to je o poznání praktičtější než běžné nabíječky, na které se telefon jen pokládá.

Vlastnosti – levná bezdrátová nabíječka:

 • standard: Qi,
 • 2 barevné varianty,
 • stojánek a nabíječka v jednom,
 • nabíjecí proud 1000 mAh.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – bezdratova-nabijecka

Cena: 162 Kč (eBay)

– zaslal Miroslav Duda (celkově 2 tipy)

5) Kovový držák telefonu

Dnešní díl zakončíme dalším tipem na elegantní držák telefonu. Ten zaujme svou jednoduchou konstrukcí, která je vyrobena z kovu a slouží jako stojánek. Nechybí ani protiskluzové prvky, které zároveň zabrání poškrábání telefonu při vkládání a vyjímání z držáku.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – kovovy-drzak

Cena: 128 Kč (eBay)

– zaslal Miroslav Duda (celkově 2 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 96. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)