5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #88: Vyhřívání do bot, Xiaomi Yeelight a další

Vyhřívání do bot

Středu oslavíme již 88. dílem našeho seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes si ukážeme tipy na vyhřívání do bot na powerbanku, chytrou žárovku od Xiaomi nebo třeba kvalitnější MicroUSB kabel.

1) Levný, ale kvalitní MicroUSB kabel

Začněme tipem, který osloví nejspíše většinu čtenářů. V jednom z komentářů u předchozího dílu se objevil tip na MicroUSB kabel, který podle slov našeho čtenáře nabízí výborný poměr ceny a kvality. I přes nízkou cenu dokáže fungovat spolehlivě a nabíjet rychle další zařízení.

Vlastnosti – MicroUSB kabel:

 • délka 50 cm,
 • maximální proud 2 A,
 • MicroUSB konektor.
5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-microusb-kabel

Cena: 30 Kč (Aliexpress)

– zaslal wulfher

2) Powerbanka se 4 USB výstupy

Velká část uživatelů mobilních telefonů vlastní dnes powerbanku. Co když ale na cestách potřebujete nabíjet více než dvě zařízení současně? Řešením je model powerbanky se 4 výstupy, který si dnes ukážeme. Tato powerbanka má navíc kapacitu 20 000 mAh a podporuje také 2,1A výstupní proud.

Vlastnosti – Powerbanka se 4 USB:

 • 4x USB výstup,
 • kapacita 20000 mAh,
 • výstupní proud až 2,1 A.
5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-powerbanka

Cena: 653 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 4 tipy)

3) Xiaomi Yeelight RGBW E27 (barevná verze)

Na konci minulého týdne jsme vám představili chytrou žárovku Xiaomi Yeelight, která představuje zajímavou a levnou alternativu k Philips Hue. Cena na českém trhu je velice příznivá, v Číně je ale opět o nějaký kus nižší. Hodí se nám ji tedy zařadit i do dnešního výběru.

Xiaomi Yeelight E27

Xiaomi Yeelight E27

 • Rozměry 12 x 5,5 x 5,5 cm
 • Hmotnost 145 g
 • Konektivita Wi-Fi
 • Baterie -
 • Zvýšená ochrana -
 • Ostatní patice E27
Xiaomi-Yeelight-LED-uvod-1

Cena: 470 Kč (GearBest)

4) Xiaomi univerzální dálkový ovladač s Wi-Fi

Pokud doma vlastníte spoustu přístrojů na dálkové ovládání a vadí vám, že má každé svůj vlastní ovladač, můžete to vyřešit tímto zbožím z našeho seriálu. Univerzální IR ovladač dokáže ovládat televize, settop boxy, DVD přehrávače, digestoře, klimatizace a další zařízení s IR ovladačem. Zároveň je toto chytré zařízení připojeno do domácí sítě a lze jej ovládat z mobilního telefonu. Díky tomu získáte možnost ovládat všechny zařízení z jednoho místa.

Vlastnosti – univerzální dálkový ovladač s Wi-Fi:

 • univerzální ovladač díky infraportu,
 • připojení k domácí Wi-Fi,
 • mobilní aplikace pro Android a iOS.
5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-ir-ovladac

Cena: 500 Kč (Gear Best)

5) Vyhřívání do bot na powerbanku

Dnešní díl zakončeme vtipným tipem hlavně na zimu. Vyhřívání do bot působí na první pohled vtipně, hodit se ale rozhodně může. Napájení je přitom řešeno pomocí powerbanky, kterou můžete nosit v kapse nebo batohu. V extrémním případě, pokud to váš smartphone podporuje, můžete vyhřívání do bot napájet přímo z telefonu. Rázem se smartphony naučily novou věc!

5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-vyhrivani-bot

 

Cena: 85 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 96. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)