5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #89: Flash disk a kabel v jednom, sluchátka a další

Tipy z Ciny 89

Po týdnu se vracíme s již 89. dílem našeho oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes si představíme kvalitní MicroUSB kabel, flash disk a kabel v jednom nebo třeba sadu chytrých žárovek.

1) Kvalitní MicroUSB kabel

Stejně jako v minulém díle začneme opět tipem na kvalitní MicroUSB kabel, který nám doporučil jeden z našich čtenářů. Podle osobních zkušeností dokáže kabel rychle nabíjet ostatní zařízení a pyšní se i kvalitní konstrukcí. K dispozici je ve dvou barvách a délkách.

Vlastnosti – MicroUSB kabel:

 • délka 120/240 cm,
 • MicroUSB konektor.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – micro-usb-kabel

Cena: od 110 Kč (Aliexpress)

– zaslal wulfher

2) Sada 4 chytrých žárovek

O chytrém osvětlení se mluví stále častěji a velký úspěch slavila i naše recenze na Xiaomi Yeelight LED. Právě pod ní se od jednoho z našich čtenářů objevil tip na levnější sadu, která obsahuje hned 4 kousky a lze ji také ovládat z mobilního telefonu. Můžeme citovat: “Koupil jsem si tuto startovací sadu, která obsahuje 4 ks stmívatelných RGBWW žárovek, dálkový Wi-Fi ovladač a modul pro ovládání skrz smartphone. K sadě lze dokoupit i modul pro LED stream a ovládání na zeď místo spínače. Zařízení mám přes rok, neodpojuje se a nemá vlastně, co bych mu vytkl“.

Vlastnosti – Sada 4 chytrých žárovek:

 • 4x žárovka s paticí GU10,
 • svítivost 400 lm,
 • barevná teplota 5500-7000 K.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – chytra-zarovka

Cena: 1700 Kč (Aliexpress)

– zaslal MuF

3) Levná bezdrátová sluchátka

Výběr sluchátek je pestrý nejen v našich končinách, ale zejména v čínských obchodech. Dnes pro vás máme tip na bezdrátové špunty s nízkou cenou, které by však měly překvapit svou kvalitou přehrávání. Samozřejmě s ohledem na cenu nelze čekat zázraky, ale při ceně do 400 Kč to u bezdrátových sluchátek ani nelze. Špatně si nevedly v recenzi serveru BusinessInsider.

Vlastnosti – levná bezdrátová sluchátka:

 • Bluetooth 4.1,
 • podpora apt-x,
 • výdrž baterie: cca 5 hodin,
 • možnost použít jako handsfree.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – bezdratovat-sluchatka

Cena: 353 Kč (Aliexpress)

4) OTG čtečka paměťových karet

Hledáte zařízení, které by dokázalo naučit číst paměťové karty telefon i počítač zároveň? Máme pro vás jeden užitečný tip. Tato čtečka pracuje díky MicroUSB konektoru a OTG s mobilním telefonem, díky redukci ji však lze pohodlně zapojit i do počítače. Poradí si přitom s “velkými” SD kartami i tradičními MicroSD.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – OTG-ctecka-otisku

Cena: 143 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

5) Flash disk a OTG kabel v jednom

Nosit s sebou dnes Flash disk není vůbec od věci – můžete rychle přenášet data mezi více zařízeními včetně mobilního telefonu. Zároveň se hodí být stále vybaven MicroUSB kabelem, kterým je možné telefon dobíjet, případně připojit k počítači. A co tyhle dvě věci spojit? Tento Flash disk obsahuje nejen možnost propojit s mobilním telefonem přes OTG, ale lze jej použít zároveň jako nabíjecí i datový kabel. Díky jeho konstrukci jej můžete nosit stále s sebou.

Vlastnosti – Flash disk a kabel v jednom:

 • kapacita 32 GB,
 • podpora OTG a MicroUSB konektor.
flash disk OTG

Cena: 556 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 96. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)