Menu

Bambusový výhonek z Číny

Bambus je univerzální materiál, a to hodně univerzální. Vyrobíte z něj všechno od párátka po dům. Tak proč byste nemohli vyprodukovat telefon z bambusu?! Takhle nějak asi přemýšlel chlapík s příznačným jménem Kieron-Scott Woodhouse, když přišel s tímto překrásným (podle mého mínění opravdu překrásným) nápadem.

ADzero

ADzero

 

Nějakým příznačným řízením osudu si jeho “dítka” všimli v lidové Číně a rozhodli se, že začnou s produkcí. Koncem roku se čínský trh začne plnit blíže nespecifikovaným Androidem pod názvem ADzero. Jediná bližší informace je, že díky použitému materiálu by měl být telefon asi o polovinu lehčí než nejnovější iPhone. Doufejme, že se najde nějaký způsob, jak si takový tydlifoun obstarat i mimo Čínu. Předpokládám, že by měl velký úspěch i ve zbytku světa.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Štěpán Víteček]


 

Komentáře

DiGi

DiGi

3.2.2012 9:29

Jen bacha na červotoče :)

Raider

Raider

3.2.2012 12:42

No nevím, je to sice hezké,ale připadá mi to takové divné. Dnešní módou je design úplně jinde a na jedné straně dřevo a na druhé velký dotykáč, se mi jeví jako míchání jablek s hruškama…

Nápad pěkný, ale myslím si “nemoderní”

Nebo možná moderní, nevím jak to napsat :D

david

david

3.2.2012 13:33

BOMBA!! to chci!!!

Bobo

Bobo

3.2.2012 16:40

Mně se to teda fakt líbí, navíc, když to poškrábete, stačí to vybrousit, přelakovat a telefon je jako novej! :)

ic

ic

3.2.2012 16:56

Vypadá to pěkně, bambus rozhodně je dostatečně pevný a lehký, takže myslím ideální materiál, ale nevím, zda se takový rozměr potřebný pro vytvoření krytu dá získat z jednoho kusu bambusu. Pokud by to bylo nějak slepované v půlce hrozilo by, že se to časem začne rozpadat.

Mira

Mira

3.2.2012 21:25

Urcite je to z jednoho kusu bambusu.

Marsec

Marsec

4.2.2012 20:07

Tohle je hromadne vyzváni všech, ktere *** čtení komentářů netykajicich se obsahu článku, ktere tady dokola publikuje jeden *** s nickem Zonda. Už me to prostě vylozene *** cist jeho debaty, ktere mi narusuji muj relax, což je i čtení vašich komentářů, což beru většinou jako přínos k tématu. Vím, že to *** hodně čtenářů a me už hodně, proto pisu sproste!
Takže prosim vyzyvam všechny k hromadnému poslání Zondy do ***!!!
ZONDO BEZ DO ***!!!

RSS (komentáře k článku)