Menu

Aplikace s pořádnou dávkou ČILICHILI

Mnozí z Vás možná čekají aplikaci o kulinářských specialitách, ale pod označením ČILICHILI se ukrývá online časopis našeho tuzemského operátora Vodafone, který nedávno dostal i Android aplikaci. Ta má ve svém popisu trefně uvedeno “Lži, Kecy, Zprávy z domova” a  tak tomu i je :). Po nainstalování se z pohodlí svého mobilního telefonu dostanete k zajímavému a odlehčenému obsahu se špetkou humoru. Celá aplikace je zabalena do líbivého designu a aby toho nebylo málo, obsahuje velmi originální horoskop, který Vás překvapí a rozesměje v každé situaci.

Stačí dva kliky a máte ji v mobilu (klikni na QR kód v tabulce a pak na tlačítko INSTALOVAT)

ČILICHILI
Vodafone Czech Republic a.s.
Verze1.0.1 (13. 9. 2011)
Velikost1,4 MB
2.1+


Zdarma

Podělte se s námi v komentářích, jak se vám líbí aplikace ČILICHILI a její obsah :)

 

Komentáře

MoB

MoB

15.9.2011 12:48

Aplikace je fajn, už ji používám nějaký ten týden či dva, a horoskopy jsou pěkně drsné (“cítíte se jako ryba ve vodě. jako mrtvá ryba v horké a osolené vodě…”) ale stejně by mě víc potěšilo levnější volání ;)

Honko

Honko

15.9.2011 13:11

Čilíčko je sice fajn, ale sem tam už trapné. Ostatně 100x opakovaný vtip už opravdu není vtipný, ale aplikace fajná :)

@MoB – co se levnějšího volání týče, je to podle mě nesmysl, si na to stěžovat. To je jako bychom žádali vládu ať sníží daně. :D Nikdo dobrovolně nezlevní..

robert+

robert+

15.9.2011 14:40

no v danej situacii, ked vsetky ostatne krajiny maju vyrazne lacnejsie sluzby, je kritika na miste.. nech si to vodafone precita, ked uz si sem napisali ten clanok hore :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

15.9.2011 15:33

Musím říct, že aplikace má šmrnc, místy může působit až trochu drsně, ale přesně to vystihuje kadenci ČILI :). Kdo všechno už aplikaci nainstaloval?

Mem

Roman Nepšinský 0

15.9.2011 16:49

Na tabletu se podobně jako u ČT24 nezobrazují náhledové obrázky u článků, škoda

RSS (komentáře k článku)