TOPlist

Aplikace Garmin Connect se převléká do nového kabátku. Co na něj říkáte?

garmin connect
  • Významné změny čekají aplikaci Garmin Connect
  • S novým designem chce vývojářský tým appku zjednodušit
  • Veřejnosti se nová verze odemkne za několik týdnů

Aplikace Garmin Connect sdružuje všechna možná sportovní zařízení – od chytrých hodinek až po cyklopočítače – od oblíbeného amerického výrobce. Designem se ale možná trochu zasekla v čase, což si vývojářský tým uvědomil a připravil ji na velký redesign. Výměna starého kabátku za nový byla oficiálně ohlášena v lednu a už brzy by se mohla modernější verze rozšířit k prvním zájemcům.

S novým provedením uživatelského rozhraní se Garmin především snaží aplikaci zjednodušit, ale také se soustředí na to, aby se prostředí dalo snáz a efektivněji personalizovat. Hlavním centrem fokusu se stala úvodní (domovská) stránka, která bude pomocí nových dlaždic zobrazovat všechny důležité informace o vašem sportovním životě. Na jejím samotném vršku naleznete aktivity zapsané v daném dni, níže se pak budou nacházet data týkající se vašich životních funkcí a fitness statistik. Jednotlivé sekce, kterých je daleko víc, jsou přizpůsobitelné.

Nový design aplikace Garmin ConnectNový vzhled aplikace Garmin Connect

Přepracovaná aplikace Garmin Connect se momentálně nachází ve fázi uzavřeného testování, do něhož se mohou zapojit jen pozvaní uživatelé. Podle serveru the5krunner, respektive jeho zdroje „@JW“, se ale otevře širšímu publiku už během následujících čtyř až šesti týdnů, a to v rámci otevřené bety. Přesné datum nicméně zůstává neznámé.

Garmin Connect™
Garmin Connect™

Uvítáte modernější rozhraní?

Zdroje: Garmin, the5krunner

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)