TOPlist

TOP 10 nejvýkonnějších mobilů za červenec dle AnTuTu. Je tam i ten váš?

antutu benchmark červenec

Benchmark AnTuTu každý měsíc zveřejňuje žebříček těch nejvýkonnějších Android mobilů a jinak tomu není ani v červenci. Není to tak dávno, co Qualcomm představil vylepšenou verzi svého vlajkového čipsetu, takže se pochopitelně nachází na těch nejvyšších pozicích.

Konkrétně jde o telefony ASUS ROG Phone 6 Pro s čipem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1, 18 GB RAM a 512GB úložištěm. Tento kousek si odnesl skóre 1 114 647 bodů a v současnosti jde o ten nejvýkonnější Android mobil. Hned v závěsu má svého menšího sourozence, ASUS Zenfone 9, který má stejný čipset, ale menší kapacitu operační paměti i vnitřního úložiště. Následují pak herní telefony Red Magic 7 a Xiaomi Black Shark 5 Pro. První pětku zakončuje vivo X80 s čipem Dimensity 9000.

Co se týče budget vlajek, zde vede čip Dimensity 8100 v mobilech OnePlus 10R a Oppo Reno 8 Pro 5G. U střední třídy pak získal první místo Nothing Phone (1) s čipem Snapdragon 778G+.

Jak si v AnTuTu vede váš telefon?

Zdroj: AnTuTu

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)