TOPlist

TOP 10 nejvýkonnějších telefonů za listopad 2021 dle AnTuTu. Najdete tam i ten váš?

top 10 antutu listopad

Žebříček AnTuTu vychází každý měsíc a dává nám pohled na nejvýkonnější telefony současnosti. Proto, aby bylo možné telefon do žebříčku nasadit je nutné, aby byl AnTuTu benchmark spuštěn na alespoň 1 000 telefonech. Jejich výkon (body) se následně zprůměruje. Není divu, že aktuálně vládnou vlajkové lodě s čipsetem Qualcomm Snapdragon 888 Plus, aktualizován byl však také žebříček telefonů ve střední třídě.

AnTuTu má žebříček TOP 10 nejvýkonnějších telefonů za listopad 2021

S celkovým skóre 875 382 bodů zvítězilo stejně jako minulý měsíc Xiaomi Black Shark 4S Pro. Následují telefony nubia Red Magic 6S Pro, vivo IQOO 8 Pro, Xiaomi Black Shark 4 Pro, vivo X70 Pro+ a také Asus ROG Phone 5s. Do žebříčku se dostalo také realme GT, které skončilo na 10. místě.

Ve střední třídě pak dominují mobily s čipem Snapdragon 778G, konkrétně pak vivo IQOO Z5 či Oppo K9s. Na třetím místě se umístilo Xiaomi Mi 11 Lite 5G, které se jako jediné z této trojice prodává i na českém trhu. Nechybí však ani třeba Huawei nova 9, které jsme pro vás recenzovali.

Kolik bodů v AnTuTu má váš mobil?

Zdroj: AnTuTu

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)