Návrat krále. Prosincové testování AnTuTu ovládl očekávaný favorit

AnTuTu prosinec 2020

Nedávno jsme vás informovali o zajímavém výsledku z výkonnostních benchmarků. Týkal se grafických procesorů v čipsetech Kirin 9000 a Snapdragon 888, přičemž první jmenovaný čínský trochu překvapivě svého amerického konkurenta podle dosavadních testů překonává. I pod naším článkem se následně objevily logické připomínky, že rozhodující bude spíš celkové porovnání a jednotka od Qualcommu pravděpodobně opět zvítězí. Tak teď už víme, že tomu tak s největší pravděpodobností bude. Známe totiž výsledky testů z výkonnostního benchmarku AnTuTu za prosinec 2020.

AnTuTu prosinec 2020 tabulka

Aktuální tabulka dává tušit, který procesor bude v roce 2021 Android mobilům vládnout. Tedy alespoň z hlediska výkonu. Qualcomm totiž nedávno ztratil pozici jedničky v počtu vyráběných kusů, když jej předskočil MediaTek. Ale zpět k benchmarku. Na první místo vyskočil telefon Xiaomi Mi 11, který je v současné chvíli také jediným přístrojem na trhu, který v sobě Snapdragon 888 má. Za ním se s celkem těsnými odstupy umístily telefony Huawei Mate 40 Pro+ a tentýž model bez “pluska”. Finální AnTuTu žebříček za prosinec 2020 je u každého telefonu tradičně složený ze všech testů provedených v daném měsíci. Konečné číslo je mediánem všech naměřených výsledků, kterých musí být alespoň tisíc.

Čekali jste nějaký jiný výsledek?

Zdroj: AnTuTu

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)