TOPlist

Android roku 2011: hlasování o nejlepší Android je spuštěno

Android Roku 2011 hlavička_

mnozí z vás už od včerejší půlnoci netrpělivě čekali, až svetandroida.cz společně se slovenskými kolegy z mojandroid.sk spustí jedinečnou mezinárodní anketu „android roku 2011“.  stále nevíte, který telefon nebo tablet s androidem je pro vás ten nejlepší? tak to se už brzo všichni dozvíme. na webu ankety www.androidroku.cz (slováci na androidroka.sk) můžete hlasovat pro své nejoblíbenější androidy a to hned ve čtyřech kategoriích. hlasovat začínáme dnes 1. 12. 2011 a končíme 31. 12. 2011. vyhlášení vítězů proběhne v lednu 2012.

nejlepší zařízení zvolená anketou „android roku 2011“ budete moci najít se stejnojmenným certifikátem na internetu i v kamenných obchodech. www.androidroku.cz

 • kompaktní android
  • telefony vhodné pro začínající uživatele, kteří se s androidem teprve seznamují a nechtějí příliš utrácet. telefony se pohybují v cenové relaci do 5 tisíc kč a přitom nabízejí většinu vymožeností systému android, jako je internet, gps, dotykový displej, sociální sítě, e-maily a mnoho dalšího. už není třeba za kvalitní telefon s mnoha funkcemi platit desetitisíce.
 • android smartphone
  • v této kategorii najdete android telefony, které bychom mohli nazvat zlatou střední cestou. jsou určeny pro většinu uživatelů, kterým nabízí vše, co byste mohli od svého androida potřebovat. oproti kategorii telefonů „kompaktní android“ nabízí například atraktivnější design, větší displej s lepší dotykovou technologií, kvalitnější fotoaparát, nebo výkonnější hardware, na kterém si už zahrajete i náročnější hry. v cenové relaci od 5 do 10 tisíc kč.
 • top android smartphone
  • tyto telefony jsou určeny pro uživatele, kteří se nebojí připlatit si za ty nejlepší technické parametry, které jsou aktuálně na trhu. cena těchto zařízení se pohybuje od 10 tisíc kč a výše. nabízí opravdu to nejlepší ve svém oboru. po takovýchto telefonech nejčastěji sáhnou manažeři, ředitelé firem, geekové, nebo fajnšmekři, kteří od svého telefonu očekávají maximum.
 • android tablet
  • tablety jsou poměrně mladou kategorií android zařízení, která je určena především ke konzumaci obsahu – filmy, e-maily, fotky, knížky, internet. díky svému výkonu a kompaktnímu provedení se tablety těší stále větší oblibě a setkáváme se s nimi mnohem častěji i v běžném životě, například v práci, ve škole a v dalších aktivitách, kde potřebujeme snadno přenosný počítač s větší dotykovou obrazovkou.

 

anketa je plná soutěží

o co se hraje? krom toho, že vám anketa „android roku 2011“ řekne, který android je nelepší, tak při troše štěstí si můžete ten nejlepší z nejlepších telefonů nebo tabletů odnést rovnou domů. více se dozvíte na  www.androidroku.cz/informace-o-cenach

jaké ceny na vás čekají?

 • 4x telefon galaxy nexus, který se vyznačuje vždy aktuální verzi systému android
 • 1x nejlepší „kompaktní android“
 • 1x nejlepší „android smartphone“
 • 1x nejlepší „top android smartphone“
 • 1x nejlepší „android tablet“

co je pro to třeba udělat? je to naprosto jednoduché, stačí hlasovat a pozvat kamarády nebo známé.

 

co je to anketa android roku 2011?

android roku 2011 je anketa, která si klade za cíl zpřehlednit velké množství zařízení s androidem na českém trhu a vybrat z nich ta nejlepší. do ankety se může zapojit opravdu kdokoli a to tak, že dá hlas jednomu ze svých favoritů v dané kategorii.

v průběhu celé ankety jsme pro vás připravili i několik zajímavostí, ale ty si povíme jindy, jelikož novinky a aktuality ohledně „android roku 2011“ vám bude přinášet po celý měsíc.

 

partneři ankety

logo white

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)