TOPlist

Android hry s nejlepší grafikou. Otestujte si, na jaké detaily to zvládne váš telefon

android hry s nejlepsi grafikou

Dny, kdy mobilní hry znamenaly pouze jednoduché 2D hříčky s několika pixely jsou už dávno pryč. S příchodem chytrých telefonů se jejich kvalita neustále zvyšuje. Poslední roky navíc můžeme vidět stále lepší a lepší výkon telefonů a tabletů, což se odráží i na výsledné kvalitě her. Navíc se do popředí začínají dostávat herní telefony. Jaké jsou momentální TOP Android hry s nejlepší grafikou?

Android hry s nejlepší grafikou

Samotná grafická stránka hry samozřejmě potěší, není ale klíčová. Musí mít i dobrou hratelnost, proto se do žebříčku vybírají takové tituly, které se i dobře hrají. Pro nejlepší zážitek se doporučují vlajkové modely z posledních dvou let, které mají dostatek výkonu k tomu, aby tyto hry rozjely na nejvyšší možné detaily. Na telefonech střední a nižší třídy už si nemusíte zahrát na plné detaily a navíc můžete pociťovat různé záseky a menší počet snímků za vteřinu (FPS). Jedná se opravdu o hry, které potřebují výkonný telefon.

hrani na androidu pekna grafika

Asphalt 9: Legends

Čím jiným začít, než herní sérií, která již od dob hloupých telefonů posunuje hranice grafických možností u přenosných zařízení. Prozatím poslední vydaný díl se nazývá Asphalt 9: Legends a samozřejmě se může chlubit zatím nejlepší grafikou ze všech Apshalt dílů. Hra nabízí více ne 50 reálných aut, mnoho tratí a okruhů. Ovládání je arkádové, což se zcela hodí na mobilní telefony.

Asphalt 9: Legends – Redefining Mobile Racing

Asphalt 9: Legends - Redefining Mobile Racing

Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends

Shadowgun Legends

Pokud se mobilní hra s perfektní grafikou, tak si mnozí určitě vzpomenou na jeden z titulů českého studia Madfinger Games. Už dlouhé roky patří u mobilních her mezi absolutní špičku a s nedávno vydaným Shadowgun Legends se to jen potvrzuje. Střílečka vás ihned zaujme grafikou i sci-fi prostředím. Pokud vás hra zajímá více, doporučujeme naši recenzi Shadowgun Legends.

Shadowgun Legends Global Launch Promo Video

Shadowgun Legends Global Launch Promo Video

Shadowgun Legends: Online FPS
Shadowgun Legends: Online FPS

Darkness Rises

Zatímco první dva tituly v žebříčku jsou pro mnohé známé. Nyní s Darkness Rises už to tak určitě nebude. Jedná se o akční RPG s působivou grafickou stránkou. Samotný příběh i RPG prvky jsou většinou generické, ale to se na mobilech dá odpustit. Jeden z hlavních taháků hry jsou také obrovské možnosti úpravy postavy. Jelikož jde ale o hru zdarma, neexistuje důvod, proč si ji nezkusit.

Darkness Rises Opening Cinematic

Darkness Rises Opening Cinematic

Darkness Rises
Darkness Rises

ARK Survival Evolved

V ARK: Survival Evolved přežíváte na tropickém ostrově. Stavíte, tvoříte, lovíte atd. nic převratného oproti jiným survival hrám. Hlavní odlišnost přichází s dinosaury, se kterými můžete bojovat, nebo si je ochočit. Grafická stránka hry je velmi povedená, na druhou stranu je tu ale problém s optimalizací a ani na vlajkových telefonech nemusí běžet stabilně.

ARK: Survival Evolved on Mobile!

ARK: Survival Evolved on Mobile!

ARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved

Tekken Mobile

Herní sérii Tekken si mnoho z vás vybaví hlavně s herní konzolí Playstation. Nedávno se objevila i ve verzi pro mobilní telefony a i když možná není stejně komplexní jako na konzolích, tak po grafické stránce se rozhodně drží více než dobře a momentálně patří mezi nejhezčí bojové hry na Androidu. Navíc stejně jako všechny předchozí hry, i tato je zdarma ke stažení.

[UNLISTED] Tekken Mobile app preview 1920x1080px v3

[UNLISTED] Tekken Mobile app preview   1920x1080px v3

Sdorica Sunset

Další hrou na seznamu je opět trošku méně známý titul. Na druhou stranu za ním stojí studio Rayark, kteří už dokázali v minulosti vytvořit velmi kvalitní hry. Sdorica Sunset je asijské RPG s velmi pěknou barevnou grafikou, dobrým příběhem a propracovanými animacemi. I tato hra se dá instalovat zdarma a celý příběh se dá dohrát se základní postavou, takže nemusíe dokupovat nic za reálné peníze.

Sdorica -sunset- Global Launch Trailer

Sdorica -sunset-  Global Launch Trailer

Sdorica: Gacha RPG
Sdorica: Gacha RPG

Na co se těšit v blízké budoucnosti?

Článek budeme pravidelně aktualizovat o nové Android hry s perfektní grafikou. Jeden ze žhavých kandidátů na pomyslné první místo je hra The Elder Scrolls: Blades. Tedy nová mobilní hra od známé série. Bohužel se dočkala odkladu, ale minimálně z videí a obrázků jde vidět, že se grafická stránka mobilních her opět posune blíže k PC a herním konzolím. Rozhodně se máme na co těšit.

Jakou nejhezčí hru jste na Androidu hráli? Pochlubte se v komentářích!

Zdroj: androidpit.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)