The Elder Scrolls Blades: Známá herní série přichází na mobily

the elder scrolls blades predstaveni android ios

Pokud více sledujete herní odvětví, tak určitě víte, že se v těchto dnech koná E3. Největší herní veletrh, na kterém se oznamuje velké množství her. A to i těch mobilních. Dnes brzy ráno se představil například nový díl do známé série TES a překvapivě to nebyl další port hry Skyrim. Místo něj se ukázal The Elder Scrolls Blades.

The Elder Scrolls Blades je zcela přizpůsoben mobilním displejům

Než se dostaneme k dalším informacím, nejedná se o Elder Scrolls VI, který byl poodhalen na konci konference. Jedná se o samostatnou hru, která nejprve přijde na mobilní telefony s Android i iOS a následně ji chce Bethesda rozšířit na všechny možné platformy, od PC, přes herní konzole, až po virtuální realitu. Takže v podstatě něco jako u Skyrimu.

The Elders Scrolls: Blades E3 2018 Gameplay Demo | Bethesda Press Conference

The Elders Scrolls: Blades E3 2018 Gameplay Demo | Bethesda Press Conference

A o co teda půjde v TES: Blades? Jste člen starověkého řádu Blades, který se vrací do svého rodného městečka, jen aby zjistil, že je zničené. Vaším úkolem tak bude jej obnovit. A to pomocí mnoha charakteristických prvků, které můžeme z “velkých” The Elder Scrolls her znát. Nechybí pěkná 3D grafika, velké množství zbraní a zbrojí, kouzla, dungeony, arény a samozřejmě úkoly. Bojování probíhá v reálném časem. Plusem je, že hru můžete hrát vertikálně, i horizontálně. To jsme u mnoha takto velkých mobilních her vidět nemohli.

Hra je rozdělena na tři velké části. Abyss nabízí klasické dungeony, kdy se musíte kobkou probojovat co nejdále a hledat poklady. Druhou částí je Aréna, k tomu asi není potřeba více vysvětlovat, bojujete v ní proti dalším hráčům. Poslední části je “Town“, což je hlavní příběhový režim, kde plníte úkoly a obnovujete město.

Vydání se snad dočkáme ještě na podzim tohoto roku, už dnes se můžete předběžně zaregistrovat na Google Play. Jakmile hra vyjde, tak vám přijde oznámení. Nebude se jednat o placenou hru, ale free to play titul, který doplní mikrotransakce.

The Elder Scrolls: Blades
The Elder Scrolls: Blades

Jak se vám líbí hra The Elder Scrolls: Blades?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)