Nejnovější Android aplikace z Google Play #152: HUDdle auto displej

Huddle auto displej

V dnešním pravidelném pondělním seriálu nejnovějších aplikací musíme nejdříve upozornit na aktuální činění se Googlu, který vydal hned dvě aplikace – Google Allo a Google Trips. Představíme si i textovky od známých vývojářů Twitter aplikace Talon s jednoduchým názvem Messenger a představí se nám i praktický, funkcemi nabití vysouvací panel Ivy. Zajímavou novinkou na konec je HUDdle auto displej, který se postará o nerozptylující obrazovku s navigací i rychlostí pro každý automobil.

Novinky od Googlu Allo a Trips

Očekávané novinky, které se na stránky s neoficiálními apk soubory ke stažení dostali už před měsícem, jsou konečně volně dostupné uživatelům. Google Allo je nový komunikační nástroj, virtuální asistent a vůbec všechno v jednom, jež zatím bohužel není v češtině. Jeho příchod byl však bedlivě očekáván a jinak tomu nebylo ani s cestování usnadňujícími Google Trips – díky nim se vám všechny relevantní informace zobrazí přehledně na jednom místě bez toho, aniž byste museli hnout prstem.

Google Allo
Google Allo

Google Trips - Travel Planner
Google Trips - Travel Planner

Messenger od předních vývojářů

Skvěle hodnocená placená aplikace Talon pro Twitter je jednou z vůbec nejoblíbenějších prohlížečů pro zmiňovanou sociální síť. Její vývojáři se rozhodli nabídnout uživatelům skvělý zážitek i při posílání SMS zpráv. Ačkoli už podobný postup vyzkoušeli s předešlým EvolveSMS, tentokrát se na to rozhodli jít jinak. Kromě spousty možností přizpůsobení, chytrému filtrování lidí a dalších funkcí si můžete SMSkovat i v prohlížeči za pomocí Chrome rozšíření.

Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)
Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)

Pomocník v podobě vysouvacího panelu Ivy

Fandíte přídavným vysouvacím lištám? Pokud vám panel plný zkratek a nástrojů vyhovuje, pravděpodobně jste již vyzkoušeli mnoho variant a aplikací s cílem najít spolehlivý, rychlý a nenáročný software, který bude sloužit na míru vašim potřebám.

Ať už jste své ideální řešení našli, stále se po něm pídíte nebo jste chytrý vysouvací panel ještě nevyzkoušeli, máme pro vás tip v podobě čerstvé novinky Ivy. V postranním vysouvacím panelu se dočkáte nejen všemožných zkratek a aplikací – čekají na vás i informace z widgetů nebo RSS. Aplikace je prověřená komunitou superuserů ze známého portálu XDA-developers.

Ivy (Sidebar Launcher, Widgets
Ivy (Sidebar Launcher, Widgets

HUDDle auto displej pro řidiče

Nejčerstvější novinkou na seznamu je aplikace HUDdle auto displej, který se postará o nerozptylující, přitom praktickou obrazovku telefonu při řízení. Na černém pozadí si můžete poskládat rozhraní například s tachometrem, hodinami, kilometry do cílové destinace a samotnou jednoduchou navigaci. Aby však směrové šipky byly podporovány, musíte být uživateli Google Map a využívat pouze tuto specifickou navigaci.

HUDdle - Head Up Display
HUDdle - Head Up Display

Máte tipy na další neobjevené novinky? Dejte nám vědět do komentářů!

Další aplikace, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)