Google Allo oficiálně: Vyzkoušejte novou komunikační aplikaci

google-allo

Google tvrdil, že jejich nová komunikační aplikace Allo vyjde v létě. A teoreticky to stihl, protože první podzimní den je až zítra. Na některé už se dostalo přímo v Google Play, další můžou využít stažení APK souboru. 

Google Allo: Jaké jsou jeho přednosti?

Pokud si potřebujete osvěžit paměť, co to Allo je, tak si můžete pustit nové video Googlu, které k vydání vypustil na YouTube. Během minuty velmi dobře představí všechny přednosti této nové komunikační aplikace.

Say hello to #GoogleAllo

Say hello to #GoogleAllo

Allo se stejně jako jeho bratranec Duo, propojuje pomocí vašeho telefonního čísla. To znamená, že alespoň prozatím jsou aplikace dostupné pouze pro mobily a verze na počítače zatím není. Pomocí čísla se také synchronizují veškeré kontakty, které Allo používají, zbytku můžete poslat pozvánku ke stažení aplikace.

Nepodporuje češtinu

Nová aplikace stojí hlavně na propojení se službou Google Assistant, která by se do budoucna měla stát velkou součástí Googlu, včetně Androidu. Díky tomu vám bude nabízet kontextové informace a navazující otázky na vaše předchozí otázky. Zeptáte se například “Co dělat o víkendu?”, a Assistant vám hned dohodí zajímavé tipy. Asistenta se můžete ptát téměř na cokoliv, nicméně bohužel neumí česky. Pokud dotaz napíšete v češtině, tak vám vyhodí první možnost z vyhledávače a nenabídne navazující otázky. Takže angličtina je nutností.

Google Allo
Google Allo

Pro některé už je dostupný na Google Play, pokud ale nejste mezi vyvolenými a nechce se vám čekat, můžete si ji prozatím stáhnout na APK Mirror.

Jak se vám Google Allo zamlouvá?

zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)