Nejnovější Android aplikace z Google Play #149: VPN zcela zdarma a Android desktop

nejnovejsi-aplikace-svet-androida (kopie 3)

Zase pondělí? Nevadí! Nadílka dalších novinek ze světa Android aplikací vám vstávání a cestu do školy či do práce ráda zpříjemní. Tento týden si v pravidelném seriálu představíme VPN aplikaci Ultrasurf VPN zcela bez reklam a omezení, pohrajeme si s kreativitou v editoru hudby a videí Funimate a mrkneme i na to, jak pomocí algoritmu Shuffly pro Youtube objevit zajímavý obsah. Na závěr se podíváme na zajímavý projekt Leena Desktop UI, který se v podobě launcheru snaží nabídnout multitasking fungování známé z počítačů.

Aplikace VPN Ultrasurf je OPRAVDU zdarma

VPN, neboli Virtuální Privátní Síť, je bezpečné spojení mezi koncovým zařízením a nedůvěryhodnou či veřejnou sítí. S aktivní VPN se nejen dostanete k obsahu omezenému na určitou zemi, vaše prohlížení je rovněž bezpečnější. Aplikací pro VPN naleznete v Google Play spousty, včetně té od Opery.

Zajímavou novinkou je i Ultrasurf VPN, který zaujme zejména svým postojem – žádný omezený trial, žádné registrace, žádné přihlašování, žádné omezení pásem a především žádné reklamy. Zkrátka všechno zdarma. A to stojí za to vyzkoušet! Aplikace je prozatím betou, vývojáři však na zdokonalování bezplatného projektu usilovně pracují, přidávají nové funkce a opravují chyby.

Ultrasurf - Unlimited Free VPN Proxy
Ultrasurf - Unlimited Free VPN Proxy

Zábavný editor hudby a videa Funimate

Funimate je aplikace, která v sobě ukrývá zajímavý editor videa a hudby. Zaznamenané zážitky můžete jednoduše transformovat do kreativních videí s obstojnými vizuálními efekty – Funimate má svou použitou technologii dokonce patentovanou. Barevné rozhraní a celková funkčnost cílí spíše na mladší ročníky, přesto si Funimate získal během prvních několika dnů velkou a rozmanitou uživatelskou základnu.

Funimate Video Editor: Music, Transitions, Effects
Funimate Video Editor: Music, Transitions, Effects

Povedený YouTube klient Shuffly nabídne nový a zajímavý obsah

Narazit na YouTube klienty třetích stran není vůbec těžké – těžší je však přesedlat na jinou aplikaci, která by nabídla oproti oficiální verzi něco navíc. Barevné a zajímavé rozhraní klienta Shuffly rozhodně není jeho jedinou předností – cílí zejména na znuděné či dobrodružné jedince, kteří by se rádi dostali do “hlubin YouTube” a objevovali neustále nové kanály, videa, hudbu či další obsah. Díky algoritmu na vás bude pokaždé čekat něco neokoukaného!

Shuffly for YouTube
Shuffly for YouTube

Skoro jako počítač s Leena Desktop UI Launcherem

Nahrávat systém Android do počítačů není žádný nový koncept – co takhle ale proměnit váš tablet v počítač? Díky Launcheru Leena Desktop UI Launcherem si z vašeho Android zařízení uděláte laptop rychle a jednoduše. Tedy skoro – Leena je launcher tvářící se jako klasická plocha počítače.

Nabídne kvalitní multitasking a hodí se zejména pro zmiňované tablety spolu s externí klávesnicí. Sami tvůrci aplikace hrdě tvrdí: “Nejedná se o samostatný operační systém – ale tvrdě pracujeme na tom, aby to tak vypadalo!”

Leena Desktop UI (Multiwindow)
Leena Desktop UI (Multiwindow)

Další nejnovější úlovky, které by vám neměly uniknout

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)