Nejnovější Android aplikace z Google Play #149: VPN zcela zdarma a Android desktop

nejnovejsi-aplikace-svet-androida (kopie 3)

Zase pondělí? Nevadí! Nadílka dalších novinek ze světa Android aplikací vám vstávání a cestu do školy či do práce ráda zpříjemní. Tento týden si v pravidelném seriálu představíme VPN aplikaci Ultrasurf VPN zcela bez reklam a omezení, pohrajeme si s kreativitou v editoru hudby a videí Funimate a mrkneme i na to, jak pomocí algoritmu Shuffly pro Youtube objevit zajímavý obsah. Na závěr se podíváme na zajímavý projekt Leena Desktop UI, který se v podobě launcheru snaží nabídnout multitasking fungování známé z počítačů.

Aplikace VPN Ultrasurf je OPRAVDU zdarma

VPN, neboli Virtuální Privátní Síť, je bezpečné spojení mezi koncovým zařízením a nedůvěryhodnou či veřejnou sítí. S aktivní VPN se nejen dostanete k obsahu omezenému na určitou zemi, vaše prohlížení je rovněž bezpečnější. Aplikací pro VPN naleznete v Google Play spousty, včetně té od Opery.

Zajímavou novinkou je i Ultrasurf VPN, který zaujme zejména svým postojem – žádný omezený trial, žádné registrace, žádné přihlašování, žádné omezení pásem a především žádné reklamy. Zkrátka všechno zdarma. A to stojí za to vyzkoušet! Aplikace je prozatím betou, vývojáři však na zdokonalování bezplatného projektu usilovně pracují, přidávají nové funkce a opravují chyby.

Ultrasurf - Fast Unlimited VPN
Ultrasurf - Fast Unlimited VPN

Zábavný editor hudby a videa Funimate

Funimate je aplikace, která v sobě ukrývá zajímavý editor videa a hudby. Zaznamenané zážitky můžete jednoduše transformovat do kreativních videí s obstojnými vizuálními efekty – Funimate má svou použitou technologii dokonce patentovanou. Barevné rozhraní a celková funkčnost cílí spíše na mladší ročníky, přesto si Funimate získal během prvních několika dnů velkou a rozmanitou uživatelskou základnu.

Funimate Video Editor & Maker
Funimate Video Editor & Maker

Povedený YouTube klient Shuffly nabídne nový a zajímavý obsah

Narazit na YouTube klienty třetích stran není vůbec těžké – těžší je však přesedlat na jinou aplikaci, která by nabídla oproti oficiální verzi něco navíc. Barevné a zajímavé rozhraní klienta Shuffly rozhodně není jeho jedinou předností – cílí zejména na znuděné či dobrodružné jedince, kteří by se rádi dostali do “hlubin YouTube” a objevovali neustále nové kanály, videa, hudbu či další obsah. Díky algoritmu na vás bude pokaždé čekat něco neokoukaného!

Shuffly for YouTube
Shuffly for YouTube

Skoro jako počítač s Leena Desktop UI Launcherem

Nahrávat systém Android do počítačů není žádný nový koncept – co takhle ale proměnit váš tablet v počítač? Díky Launcheru Leena Desktop UI Launcherem si z vašeho Android zařízení uděláte laptop rychle a jednoduše. Tedy skoro – Leena je launcher tvářící se jako klasická plocha počítače.

Nabídne kvalitní multitasking a hodí se zejména pro zmiňované tablety spolu s externí klávesnicí. Sami tvůrci aplikace hrdě tvrdí: “Nejedná se o samostatný operační systém – ale tvrdě pracujeme na tom, aby to tak vypadalo!”

Leena Desktop UI (Multiwindow)
Leena Desktop UI (Multiwindow)

Další nejnovější úlovky, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)