TOPlist

Nejnovější Android aplikace z Google Play #148: Nová ClockworkMod aplikace

nejnovejsi-aplikace-svet-androida (kopie)

Září klepe na dveře a s posledním srpnovým pondělkem přichází na portál SvětAndroida výběr nejnovějších aplikací z Google Play. Začneme velmi zajímavou novinku Navbar, která změní pozadí a barvu vašich softwarových tlačítek – a to zcela bez rootu. S betou aplikací Inkwire Screen Share od ClockworkMod budete moci nasdílet Android plochu v reálném čase na jiné zařízení, zahájit hlasový hovor nebo na plochu kreslit a pomoci tak například příbuzným s problémy ve smartphonu. Klasické internetové prodávání použitých věcí se přesouvá do nové Bayo aplikace od českých vývojářů a s automatizací aplikací pomůže Conscient, který využívá Google Awareness API.

Navbar vytuní panel se softwarovými tlačítky – bez rootu!

Používáte na vašem zařízení softwarová tlačítka? Nová aplikace Navbar se postará o zajímavější a osobitější vzhled vašeho ovládacího panelu – není to žádná věda a aplikace ani nevyžaduje práva root. Na malý panel můžete dokonce přidat widgety, třeba v podobě procent baterie. Pokud nestojíte o zajímavé obrázky a barevná pozadí, v nastavení naleznete i možnost přizpůsobit leckdy otravný a všudypřítomný panel barvě aplikací, které jsou právě v popředí.

Navbar Apps
Navbar Apps

Aplikace Inkwire Screen Share od předních vývojářů

Inkwire je novinkou od předních vývojářů na Google Play, ClockworkMod. Společnost si své postavení vysloužila především velmi známým ROM Managerem, který se v komunitě superuserů pohybuje už pěkných několik let. Inkwire se postará o jednoduché sdílení obrazovky jinému uživateli v reálném čase. Ten do přenosu může zasahovat jak zvukovým projevem, tak jednoduchým kreslením přímo v aplikaci. To se poté zobrazí na obrazovce odesílatele. Díky aplikaci tak budete moci poradit neznalému uživateli pohodlně i na dálku.

Aplikace je stále ve verzi beta, proto nemusí fungovat spolehlivě.

Inkwire Screen Share + Assist
Inkwire Screen Share + Assist

Bazar v mobilu díky Bayo

Internetové prodávání použitého zboží by potřebovalo trochu vytunit – zastaralé uživatelské rozhraní a komunikace přes e-maily už zkrátka není to pravé ořechové. S aplikací vytvořenou týmem pražských vývojářů můžete prodávat použité i nové předměty bez provize lidem nejen z vašeho okolí. Stačí vyplnit info, zadat fotografie a pak jednoduše komunikovat se zájemci prostřednictvím integrovaného chatu. Jednoduché!

Bayo - bazar v mobilu zdarma
Bayo - bazar v mobilu zdarma

Jednoduchá automatizace s Conscient

Aplikace Conscient využívá systému kontextového spouštění aplikací – a těží z API od samotného Googlu, které je přesné a nezatěžuje baterii. Automatizace není nijak složitá a sestává se pouze z automatického spuštění příslušného softwaru při vykonání specifické akce. Pokud telefon detekuje, že jste v autě, může například spustit mapy, připojení sluchátek spustí zvolený přehrávač hudby a mnoho dalšího.

Conscient - Context Aware app
Conscient - Context Aware app

Další nejnovější úlovky, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)