Nejnovější Android aplikace z Google Play #148: Nová ClockworkMod aplikace

nejnovejsi-aplikace-svet-androida (kopie)

Září klepe na dveře a s posledním srpnovým pondělkem přichází na portál SvětAndroida výběr nejnovějších aplikací z Google Play. Začneme velmi zajímavou novinku Navbar, která změní pozadí a barvu vašich softwarových tlačítek – a to zcela bez rootu. S betou aplikací Inkwire Screen Share od ClockworkMod budete moci nasdílet Android plochu v reálném čase na jiné zařízení, zahájit hlasový hovor nebo na plochu kreslit a pomoci tak například příbuzným s problémy ve smartphonu. Klasické internetové prodávání použitých věcí se přesouvá do nové Bayo aplikace od českých vývojářů a s automatizací aplikací pomůže Conscient, který využívá Google Awareness API.

Navbar vytuní panel se softwarovými tlačítky – bez rootu!

Používáte na vašem zařízení softwarová tlačítka? Nová aplikace Navbar se postará o zajímavější a osobitější vzhled vašeho ovládacího panelu – není to žádná věda a aplikace ani nevyžaduje práva root. Na malý panel můžete dokonce přidat widgety, třeba v podobě procent baterie. Pokud nestojíte o zajímavé obrázky a barevná pozadí, v nastavení naleznete i možnost přizpůsobit leckdy otravný a všudypřítomný panel barvě aplikací, které jsou právě v popředí.

Aplikace Inkwire Screen Share od předních vývojářů

Inkwire je novinkou od předních vývojářů na Google Play, ClockworkMod. Společnost si své postavení vysloužila především velmi známým ROM Managerem, který se v komunitě superuserů pohybuje už pěkných několik let. Inkwire se postará o jednoduché sdílení obrazovky jinému uživateli v reálném čase. Ten do přenosu může zasahovat jak zvukovým projevem, tak jednoduchým kreslením přímo v aplikaci. To se poté zobrazí na obrazovce odesílatele. Díky aplikaci tak budete moci poradit neznalému uživateli pohodlně i na dálku.

Aplikace je stále ve verzi beta, proto nemusí fungovat spolehlivě.

Inkwire Screen Share + Assist
Inkwire Screen Share + Assist

Bazar v mobilu díky Bayo

Internetové prodávání použitého zboží by potřebovalo trochu vytunit – zastaralé uživatelské rozhraní a komunikace přes e-maily už zkrátka není to pravé ořechové. S aplikací vytvořenou týmem pražských vývojářů můžete prodávat použité i nové předměty bez provize lidem nejen z vašeho okolí. Stačí vyplnit info, zadat fotografie a pak jednoduše komunikovat se zájemci prostřednictvím integrovaného chatu. Jednoduché!

Bayo - bazar v mobilu zdarma
Bayo - bazar v mobilu zdarma

Jednoduchá automatizace s Conscient

Aplikace Conscient využívá systému kontextového spouštění aplikací – a těží z API od samotného Googlu, které je přesné a nezatěžuje baterii. Automatizace není nijak složitá a sestává se pouze z automatického spuštění příslušného softwaru při vykonání specifické akce. Pokud telefon detekuje, že jste v autě, může například spustit mapy, připojení sluchátek spustí zvolený přehrávač hudby a mnoho dalšího.

Conscient - Context Aware app
Conscient - Context Aware app

Další nejnovější úlovky, které by vám neměly uniknout

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)