Nejnovější Android aplikace z Google Play #147: Převádění souborů, předpověď počasí a další

nejnovejsi-aplikace-svet-androida

Předposlední srpnové pondělí přichází s dalšími novými úlovky z Obchodu Play. Začneme praktickým pomocníkem v předpovědi počasí Forecast, díky kterému bude pomalé přesouvání do podzimního období o něco příjemnější. Aplikace Easy File Converter pro změnu usnadní konvertování souborů až do 200 různých formátů. Fanouškům klasických hudebních přehrávačů udělá radost nová beta aplikace Rave Music Player a rovněž ve stádiu beta se nachází i zajímavý Syncer, který nabídne přístup k obsahu vašeho počítače z Android přístroje.

Jednoduchá předpověď počasí s novinkou Forecast

Přehledných aplikací o předpovědi počasí není nikdy dost – stále je z čeho vybírat. Design či celkový styl předpovědi je otázkou osobního vkusu a tentokrát vám k vyzkoušení přinášíme Forecast. Jednoduchá aplikace operuje díky webové stránce forecast.io a nabídne vám hodinové a denní předpovědi. V povedeném kabátu vás navíc čekají upozornění pro jednotlivá místa či historie počasí nebo jeho dlouhodobý odhad.

Forecast
Forecast

Easy File Converter převede soubory až do 200 různých formátů

Horor u převádění všemožných souborů, dlouhé čekání a složité programy už jsou naštěstí dávno minulostí. Jako nejjednodušší a nejpraktičtější cestu teď můžete díky Android telefonům zvolit aplikaci Easy File Converter. Ta si hravě poradí s celou škálou formátů. Dokumenty, obrázky, videa, ebooky či prezentace a vektory – to vše má novinka v malíku.

Soubory lze pohodlně převádět na pozadí bez nutnosti otevřené aplikace a po provedeném zkonvertování je stačí opět pohodlně stáhnout z dočasného zašifrovaného cloudového úložiště. Pokud vám podobná utilita chyběla a převádění souborů je váš denní chleba, v placené verzi si odpočinete od reklam a navíc odpadnou všechna omezení v podobě počtu převáděných souborů.

Odkaz ke stažení.

Užijte si hudbu stylově s Rave Music Player

Beta aplikace Rave se chlubí “revolučním” přístupem v pojmutí svého hudebního přehrávače. Nový koncept si pohrál s praktičtějším uživatelským rozhraním a prim hraje především stylový design. Zajímavé provedení obrazovky s aktuálně přehrávaným souborem je jedna z mála perliček – vyzkoušejte a posuďte sami. Kromě příjemné estetiky na vás čeká i ovládání gesty a příslib mnohem většího zástupu funkcionalit s progresem aplikace.

Rave Music Player (BETA)
Rave Music Player (BETA)

Aplikace Syncer – přístup k souborům v počítači ve vašem Androidu

Nebaví vás nahrávat obsah z počítače na cloud a následně ho z cloudu opět lovit ve svém Android zařízení? Další oficiálně nevydaná beta výběru aplikací tohoto týdne se rozhodla vydat tak trochu jiným směrem. Syncer je nepřehlédnutelnou alternativou ke cloudovým úložištím – synchronizovat můžete libovolné složky mezi vaším smartphonem a počítačem. Na tabletu tak můžete sledovat video uložené ve složce vašeho počítače, k dispozici můžete mít rovněž své pracovní soubory a mnoho dalšího.

Pro skoncování s plýtváním času kopírováním souborů a přesedláním na Syncer je k Android aplikace potřeba nainstalovat software do počítače. Beta však prozatím nemusí být stabilní a doporučujeme službu před ostrým používáním řádně otestovat na vašich zařízeních.

Syncer
Syncer

Další nejnovější úlovky, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)