Nejnovější Android aplikace z Google Play #147: Převádění souborů, předpověď počasí a další

nejnovejsi-aplikace-svet-androida

Předposlední srpnové pondělí přichází s dalšími novými úlovky z Obchodu Play. Začneme praktickým pomocníkem v předpovědi počasí Forecast, díky kterému bude pomalé přesouvání do podzimního období o něco příjemnější. Aplikace Easy File Converter pro změnu usnadní konvertování souborů až do 200 různých formátů. Fanouškům klasických hudebních přehrávačů udělá radost nová beta aplikace Rave Music Player a rovněž ve stádiu beta se nachází i zajímavý Syncer, který nabídne přístup k obsahu vašeho počítače z Android přístroje.

Jednoduchá předpověď počasí s novinkou Forecast

Přehledných aplikací o předpovědi počasí není nikdy dost – stále je z čeho vybírat. Design či celkový styl předpovědi je otázkou osobního vkusu a tentokrát vám k vyzkoušení přinášíme Forecast. Jednoduchá aplikace operuje díky webové stránce forecast.io a nabídne vám hodinové a denní předpovědi. V povedeném kabátu vás navíc čekají upozornění pro jednotlivá místa či historie počasí nebo jeho dlouhodobý odhad.

Easy File Converter převede soubory až do 200 různých formátů

Horor u převádění všemožných souborů, dlouhé čekání a složité programy už jsou naštěstí dávno minulostí. Jako nejjednodušší a nejpraktičtější cestu teď můžete díky Android telefonům zvolit aplikaci Easy File Converter. Ta si hravě poradí s celou škálou formátů. Dokumenty, obrázky, videa, ebooky či prezentace a vektory – to vše má novinka v malíku.

Soubory lze pohodlně převádět na pozadí bez nutnosti otevřené aplikace a po provedeném zkonvertování je stačí opět pohodlně stáhnout z dočasného zašifrovaného cloudového úložiště. Pokud vám podobná utilita chyběla a převádění souborů je váš denní chleba, v placené verzi si odpočinete od reklam a navíc odpadnou všechna omezení v podobě počtu převáděných souborů.

Odkaz ke stažení.

Užijte si hudbu stylově s Rave Music Player

Beta aplikace Rave se chlubí “revolučním” přístupem v pojmutí svého hudebního přehrávače. Nový koncept si pohrál s praktičtějším uživatelským rozhraním a prim hraje především stylový design. Zajímavé provedení obrazovky s aktuálně přehrávaným souborem je jedna z mála perliček – vyzkoušejte a posuďte sami. Kromě příjemné estetiky na vás čeká i ovládání gesty a příslib mnohem většího zástupu funkcionalit s progresem aplikace.

Rave Music Player (BETA)
Rave Music Player (BETA)

Aplikace Syncer – přístup k souborům v počítači ve vašem Androidu

Nebaví vás nahrávat obsah z počítače na cloud a následně ho z cloudu opět lovit ve svém Android zařízení? Další oficiálně nevydaná beta výběru aplikací tohoto týdne se rozhodla vydat tak trochu jiným směrem. Syncer je nepřehlédnutelnou alternativou ke cloudovým úložištím – synchronizovat můžete libovolné složky mezi vaším smartphonem a počítačem. Na tabletu tak můžete sledovat video uložené ve složce vašeho počítače, k dispozici můžete mít rovněž své pracovní soubory a mnoho dalšího.

Pro skoncování s plýtváním času kopírováním souborů a přesedláním na Syncer je k Android aplikace potřeba nainstalovat software do počítače. Beta však prozatím nemusí být stabilní a doporučujeme službu před ostrým používáním řádně otestovat na vašich zařízeních.

Další nejnovější úlovky, které by vám neměly uniknout

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (3)