Nejnovější Android aplikace z Google Play #146: Android Nougat a Premier League

nejnovejsi-aplikace-svet-androida (kopie 2)

Pondělní šestá hodina ranní znamená na portálu Svět Androida výběr nejnovějších a zajímavých aplikací z Google Play. Ani dnes tomu není jinak a na zoubek se podíváme tradiční čtveřici aplikací. Na své si přijdou milovníci upravování fotek ve stylu Prismy díky aplikaci Lucid, v seznamu také naleznete novou oficiální aplikaci pro anglickou Premier League. Pro nedočkavce a čerstvé majitele posledního Android Nougat tu máme speciální aplikaci Quidgets a o zaznamenávání vašich dobrých či špatných snů se postará aplikace Somnio.

Aplikace Lucid – lepší Prisma?

Fotografický software Prisma si na konkurenčním iOS vydobil své uživatelské renomé a s velkou slávou zavítal i mezi androiďáky. Fungování filtrů překrývajících původní vložený obrázků je poněkud netradiční – fotografie totiž promění v malířské mistrovské dílo všech možných stylů.

Do stejné kategorie se stejným účelem spadá i novinka Lucid. Filtry si lze vybrat podle stylů specifických malířů a rozhodně se nejedná o pouhou nepovedenou kopírku – aplikace má prozatím 4,5 hvězdiček v Google Play a uživatelské recenze dokonce velebí Lucid nad virální Prismou.

Lucid - art videos and photos
Lucid - art videos and photos

Všechno o Premier League v kompaktní aplikaci

Nejvyšší anglická fotbalová ligová soutěž pořádána Anglickou fotbalovou asociací (FA) se na svých webových stránkách pochlubila nově představenou aplikací. Oficiální aplikace je společníkem a průvodcem nejsledovanější ligy – kromě podrobných statistik, výsledků a pravidelných obsahových aktualizací nabízí i nový způsob, jak řídit váš Fantasy Premier League nebo sledovat největší momenty z historie ligy. Aplikace se skutečně povedla!

Premier League - Official App
Premier League - Official App

Widgety s Quidgets speciálně pro uživatele Android Nougat

Ještě jste ani neobdrželi aktualizaci na Android Marshmallow a už na vás ze všech stran kouká sladký Nugát? Pokud jste majiteli některých kompatibilních Nexus telefonů a rádi si hrajete s dostupnými testovacími verzemi, Android N pro vás není žádnou novinkou.

Pokud právě frčíte na nejnovějším systému, vhod vám přijde specializovaná aplikace poslednímu Androidu šitá přímo na míru. Widgety Quidgets využívají prvky Androidu N ve stahovací liště a nabídnou celou řadu kompatibilních widgetů.

Déjà vu nebo špatný sen? Snový záznamník Somnio

Máte pocit, že se některé vaše sny promítly do skutečnosti a vy tak máte neuveřitelné Déjà vu? Ráno si svůj nádherný sen pamatujete, ale za pár hodin je nenávratně pryč? Pokud si rádi vedete poznámky, analyzujete své sny nebo nad nimi jen nevěřícně kroutíte hlavou, rozsáhlý deníček Somnio vám rád pomůže.

Jednoduchý a intuitivní log vám umožní zaznamenat sen pro konkrétní noc, třídit je do kategorií a uložit je do cloudového úložiště. Pokud si sen ráno rychle zapíšete, můžete se k podivným myšlenkovým slátaninám vracet a svá Déjà vu si tak ověřit!

Somnio: dream journal
Somnio: dream journal

Nové aplikace, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)