Nejnovější Android aplikace z Google Play #143: Sortd a výběr filmů

NEJNOVEJSI APLIKACE ANDROID

Další díl seriálu věnovaný nejnovějším úlovkům z Google Play nám nadělil Flytube od tvůrců Flyperlinku či Notifly, který se postará o pohodlnější prohlížení YouTube. Aplikace Sortd si komplexně poddá vaše nadcházející úkoly, Levelizer vás pomocí senzoru vašeho telefonu upozorní vibrací na nevyrovnaný telefon při fotografování a Lastpick může být vaší poslední záchranou při výběru večerního filmu.

Flytube si pohodlně poradí s YouTube odkazy

Aplikace Flytube od tvůrce populárního Flyperinku nebo Notifly sází na ověřený recept v podobě plovoucích oken. Oproti jiným konkurentům však Flytube dotahuje otevírání YouTube odkazů v separátním plovoucím okně v popředí k dokonalosti.

Kromě obsáhlé možnosti přizpůsobení všeho možného vám Flytube usnadní otevírání odkazů z jiných aplikací bez toho, aniž byste museli vyjet například z chatu s kamarádem. Flytube nabídne vlastní historii prohlížení i designově jednoduché a přehledné rozhraní.

960f9104203c654e69dc34696c1db996?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Gmail skin Sortd jako aplikace na Android

Ať už jste typický organizátor nebo se zvládáním úkolů bojujete, známý skin pro Gmail s názvem Sortd čerpající z metody GTD vás může zaujmout. Vzhledově se jedná o kopii Trella přímo v Gmailu – samotná aplikace pro Android je však mírně odlišná. Do nenáročné aplikace si můžete zapisovat poznámky a pořádně si je vytunit – přidejte k nim specifický email, upomínku, vytvořte si seznamy a další. Pro využití všech funkcí je potřeba využívat skin pro Gmail na webových stránkách.

Sortd
Sortd

O něco lepší fotografie s Levelizer

Roztřesené ruce, špatné naklonění a úhel, který pak musíte po vyfocení fotografie upravovat v editoru? Otravné úpravy, které vás připraví o část fotografie právě kvůli špatnému úhlu můžete vyřešit pomocí triviální vychytávky s názvem Levelizer. Aplikace slouží pouze k jedinému účelu – zavibruje vždy při jemném naklonění telefonu při fotografování a pomůže vám tak k dokonalým obrázkům.

Levelizer - take straight phot
Levelizer - take straight phot

Už opravdu nevíte, na co se podívat? Zkuste Lastpick

Hodiny přemýšlíte o tom, jaký film si zase pustit, znuděně sjíždíte Netflix, na HBO nic a ČSFD taky nepomáhá? Skočte po prvním filmu, který na vás náhodně i s popisem vypadne z aplikace Lastpick. S výběrem kritérií nebo bez nich vám Lastpick náhodně vygeneruje film ke zhlédnutí i s jeho hodnocením, popisem a odkazem na trailer.

Last Pick: Movie Discovery
Last Pick: Movie Discovery

Další díly nejnovějších aplikací

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)