Nejnovější Android aplikace z Google Play #141: Falešná geolokace a zkratky

rrfrfrrfr

Druhé prázdninové pondělí nám v pravidelném seriálu nejnovějších Android aplikací přináší chytrý balíček Smart Kit 360, který v 6 MB nabídne neskutečné množství praktických nástrojů. Tak trochu jiné chatování nabízí aplikace Whoop – zprávu, přiznání či otázku totiž pošlete anonymně dalšímu uživateli a nemusí se vám ani dostat odpovědi. Za pomocí App Shortcut Makeru budete moci vytvořit různé zkratky k aplikacím, akcím či widgetům a měnit jejich ikony, jména či akce po kliknutí. Jako poslední se podíváme na fingování polohy GPS s aplikací Floater – Fake Location.

Aplikace Smart Kit 360 nabídne 32 nástrojů v malém balení

Kalkulačka, kompas, převod jednotek, ořezávání zvukové stopy, měření rychlosti, skenování čárových kódů… Dlouhý seznam všemožných praktických nástrojů v balení o velikosti 6 MB zdaleka nekončí. Aplikace Smart Kit 360 ukrývá celé menu nejpoužívanějších utilit, které nesmí ve vašem telefonu chybět.

Nástroje sice nepatří k nejpoužívanějším aplikacím, když jsou však potřeba, není čas dodatečně stahovat desítky souborů. Proto vám v telefonu postačí pouze jedna, která pokryje celé spektrum potřeb.

Smart Kit 360
Smart Kit 360

Tak trochu jiné chatování s Whoop

Chatování jak ho známe probíhá zejména na úrovni známých lidí – ať už se jedná o kamarády na Facebooku nebo rodinné příslušníky na WhatsAppu. Pokud se ale chcete podělit o svá tajemství nebo ve tři ráno přemýšlíte o smyslu života a nemáte s kým hluboké myšlenky sdílet, můžete vyzkoušet novou aplikaci Whoop. V moderním rozhraní se stačí pustit do rozepsání svých vnitřních pocitů a tajemství – zpráva se poté odešle dalšímu anonymnímu uživateli, který může nebo nemusí odpovědět. Docela dobrá chatovací náhrada, když si chcete popovídat a nikdo z vašich přátel není online.

Whoop - one shot message
Whoop - one shot message

Tvořte efektivní zkratky jednoduše díky App Shortcut Maker

Proč instalovat aplikaci na tvoření zkratek, když můžete stažené aplikace z menu jednoduše vložit na plochu? Není to tak jednoduché – App Shortcut Maker totiž nabídne nepřeberné množství způsobů a úprav pro vložení zkratek aplikací či dalších úkonů. I bez launcheru podporující balíčky ikon můžete pohodlně změnit vzhled jednotlivých aplikací, upravit jejich název i akci po kliknutí. Aplikace byla nejprve testována mezi uživateli XDA, kde se dostala do speciálního výběru.

Simple Shortcuts - Create Shor
Simple Shortcuts - Create Shor

Floater – Fake location nafinguje vaší polohu na mapě

Ať už potřebujete ošálit kamaráda, nic netušící přítelkyni nebo jinou geolokační aplikaci, hodit se vám může Floater – Fake location. Po otevření developerských možností a odsouhlasení používání aplikace budete moci nafingovat svou současnou polohu na mapě. Při geolokačních hrách typu Pokémon GO nebo Ingress si však dávejte pozor – ačkoli může Fake location u těchto her fungovat, pokud budete přistiženi může vám být účet i s progresem zabaven.

Fake GPS Location - Floater
Fake GPS Location - Floater

Nové aplikace, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (4)